Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és nyílas miért...

Oroszlán és nyílas miért veszekszenek mindennap?

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Mert mindkettö hülye és nem tud viselkedni, ez független a csillaghjegytöl, inkább nevelés hiánya
2020. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt én is megfigyeltem, hogy gyakran nem értenek egyet. Mindegyik a saját feje után menne, nem tudnak dűlőre jutni.

Az oroszlannak inkább vízöntőt javasolnék, a nyilasnak meg rákot.

2020. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert ez nem így van. Azért veszekednek minden nap mert nézeteltéréseik vannak vagy rosszul vannak nevelve vagy csak feszültek. Nem azért mert az egyik nyilas másik oroszlán. Van több oroszlán ismerősöm is (családtag, barát, barátnő stb.) és mindegyikükkel nagyon jól kijövök pedig nyilas vagyok.

Soha semmit nem fogtok elérni ha minden negatív eltérést a horoszkópnak tulajdonítotok. Meg kell keresni a viták valós okát és abból kell kiindulni nem pedig ilyen kitalált hülyeségekre hagyatkozni

2020. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!