Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik ikertestvérek, vagy akik...

Hosszúhajú kérdése:

Akik ikertestvérek, vagy akik ismernek ikreket, nekik szól: hogyan alakult a sorsuk? egyformán?

Figyelt kérdés
mondani sok mindent lehet. de én konkrét embereket keresek, mert arra vagyok kíváncsi mennyire azonos a sorsuk. ismertek ikreket? azonos a sorsuk? mekkora különbséggel születtek? ugyanaz az életük alakulása?

#ikertestvér #ikersors #asztrológia-ikertestvér
2020. aug. 6. 05:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek sem azonos a sorsa.

Ismerek ikreket, egypetéjű és kétpetejű ikreket is.

Mindannyian élik a saját életüket. A maguk módján küzdenek az élet feladataival.


Nincs olyan, hogy az egyik lecsúszott, a másik multimilliomos. Hailyen választ vársz.

2020. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! úgy értettem a kérdést, hogy egyszerre tettek mindent az életben. egyszerre házasodtak szültek ugyanolyan suliba jártak, ugyanaz a munkájuk, magyarul eltér -e az életük. - csak mert ugye ugyanaz a horoszkópjuk...
2020. aug. 7. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyanról hallottam hogy egy fiúikerpárt születésükkor szétszakítottak és csak kb 40 évesen találkoztak ujra.

Baromi sok dolog egyezett náluk.Mindkettőjüknek ugyanazt a nevet adták példáúl mindkettőjük egy ugyanolyan nevű nőt vett el.Elég híres eset, szerintem könnyen megtalálod.

2021. júl. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, az nagyon érdekes volt.
2021. júl. 13. 05:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!