Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy ha pl. a nyilas csillagjegy mérleg aszcendense a jupiter nyolcadik házában áll, akkor meggazdagodik? Mi alapján számolta ezt ki valaki?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
nem tudjuk mirol rizsazol
2020. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem pont ez a képletem, és tegnap vettem meg az első Lamborghinimet. Szóval van alapja.
2020. aug. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké, meggyőztél :D
2020. aug. 7. 12:19
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tudtad, hogy a Lamborghini traktorgyártásban kezdte. Nekem is traktorom van, kisparaszt vagyok.
2020. aug. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Akik ebben hisznek azok idióták. Ahhoz hogy gazdag legyél, meg kell dolgoznod! Attól nem leszel milliárdos, hogy ülsz és a horoszkópot nézegeted!
2020. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hanem hogy kik, és mi alapján találták ezeket a képletek ki.
2020. aug. 7. 12:40
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Én pedig erre válaszoltam: idióták.
2020. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, bocs, de nem tudtam megállni, hogy ne poénkojdam el a kérdést. De komolyra fordítva ezek komolytalan dolgok, ilyen nincs, hogy hopp ez a jegyed és meggazdagszol. Ez a bazári jósnők kamuzásával egyenrangú. Nézzél fel komolyabb elemző oldalakra, ott adnak rendes képletet, pl aranycsillag.hu.
2020. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Blikk szerkesztősége odamegy az épület takarítójához, a 63 éves Magdihoz és megkérdezi, hogy ki gazdagodik meg. Magdi felszívja a felsepert port és megmondja, hogy "Nyilas Misi vagy mi tegnap is annyit nyomtam a mérlegen közben alig van pénzem már a nyolcadik házat takarítom egyszer gazdag leszek jé itt a Jupiter segítség sárkány". Miután a furcsa hangsúlyozásából dekódolják, hogy mit mondott, kiszedik a kulcsszavakat és leírják a címlapra.


(Valójában a szerkesztők gazdagodnak meg a hiszékeny emberek átveréséből.)

2020. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor ezek szerint ez egy jól jövedelmező munka lenne, mert mindig találok olyanokat, akik ezt benyelik.
2020. aug. 8. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!