Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák férfi Rak nő hogy jöttetek...

Rák férfi Rak nő hogy jöttetek összes? Hol találkoztatok? Leginkább olyan irjaon aki ilyen felállásban van

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 11:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Leginkább olyan irjon aki ilyen felállásban van
2020. aug. 7. 11:44
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted tényleg a horoszkóptól függ, hogy ki milyen kapcsolatban van és hogy jött össze? Semmi köze ehhez, de ha te tényleg hiszel ebben, akkor jókora begyepesedett, műveletlen, hülye lehetsz.
2020. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Attól meg hiszik horoszkópban nem vagyok hülye! Diplomás embrek is hisznek benne szerinted akkor ők is hülyék?
2020. aug. 7. 12:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem én vagyok a másik válaszoló, de válaszolok helyette is.


Igen, olyan emberek járnak egyetemre, hogy a hajad kihullik tőlük...


Ezek alapján te sem a legélesebb kés vagy a fiókban.

2020. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat akarok!
2020. aug. 7. 13:08
 6/15 anonim válasza:
74%

Bár nekem 2 diplomám van, mellette boldog családom, szerető feleségem, két gyerekem és persze barátaim, így a 4-es hozzászóló "véleményét" próbálom nem a szívemre venni, ugyanis szerintem (legalábbis nagyon nagyon remélem) nem illik rám :D


A horoszkópra pedig sokan alapozzák az életük egy részét, amit én soha nem fogok megérteni hogy mégis hogyan...

Teljes mértékben butaság néhány random ember által írt (naponta/hetente/havonta tök mindegy mikori) mondatra alapozni a "holnapot".


Remélem te "Rákként" nem csak "Rák" párt keresel Kedves Kérdező :DD

2020. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
AKARSZ? Esetleg szeretnél, de ilyen buta kérdésre valószínűleg nem fogsz normálisat kapni :D
2020. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Csak osztani tudom a 7. véleményét. Szokták mondani: Hülye kérdésre hülye válasz
2020. aug. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

6-osnak:


Természetesen, nem az összes egyetemet végzett emberre értettem:D

2020. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez nem te vagy véletlenül kérdező: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk.. csak mert már tegnap is normális válaszokat akartál
2020. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!