Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók, mely jegyekkel...

Skorpiók, mely jegyekkel jöttök ki a legjobban, és mit szerettek az adott jegyekben?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként tényleg vannak emberek, akik számon tartják, hogy ki milyen jegyben született? Én egyetlen embernek nem tudnám megmondani a csillagjegyét, még akkor sem, ha tudom, hogy mikor van a születésnapja. Ez gáz?
2020. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem gáz, csa akkor nem tudom miért figyeled ezt a kategóriát, ez az ezoteria iránt erdeklődők gyűjtőhelye.
2020. aug. 7. 16:44
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Nemcsak a napjegy számít az asztrológiában.


Talán a kínaival könnyebb tippelni.


Októberi skorpió 😍 februári vízöntő / halak, júniusi ikrek / rák, márciusi kos / halak, októberi mérleg / skorpió


Novemberi skorpió 😍 márciusi kos / halak, novemberi skorpió / nyilas, júliusi rák / oroszlán


Bár az októberi, júliusi, stb. nem pontos kifejezés, mert a hónap 6-9. napja között állat váltás történik. Pl. október 1. : ez még kakas, de október 10 már biztos, hogy kutya hónap. Megvan, hogy melyik állat melyiket kedveli és az őselemek minősége sem mindegy (pl. fém megtartja a vízet, de kívágja a fát).

2020. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Nyugati asztrológiában a Vénusz a skorpióban, nyilasban, mérlegben, szűzben, bakban tud lenni. Azaz szexuálisan a skorpió pasiknak elvileg ilyen jegyű nők valamelyike jön be.
2020. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Még valami. Skorpió pasi ismerőseim leginkább a rák, mérleg, nyilas nőkre buknak. De attól, hogy erre a huszonvalahány emberre ez jellemző, nem biztos, hogy a többire is.
2020. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Én skorpió pasi ként annyit tudok mondani erről, hogy a húgom, az anyukám, a barátnőm, és a legjobb haverom is nyilas 😀

Mindegyikkel nagyon jól kijövök, de ez lehet hogy csak véletlen…

2020. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
61%
A párom skorpio én rák, nagyon jol kijüvünk, 8 éve együtt
2020. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
A férjem skorpió, én oroszlán vagyok, tökéletes a kapcsolatunk, mindenben passzolunk egymáshoz.
2020. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
buszjegy
2020. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
67%
5 ös huszonvalahány skorpió férfi ismerős? Mi vagy te prosti?
2020. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!