Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért ilyen para tagok a...

Miért ilyen para tagok a Vízöntők?

Figyelt kérdés

Valami miatt olyan furcsa, emo, sátánista, sötét a 95%-uk.

Imádják a furcsa, beteg, ijesztő, paranormális dolgokat, de valahogy, mintha ez azzal járna, hogy Vízöntők (legalábbis tapasztalataim szerint)

Minél bizarabb, furcsább, horrorisztikusabb és betegebb valami, annál inkább érdekli őket. Miért ilyen a legtöbb Vízöntő?



2020. aug. 12. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ezek a dolgok a korosztályodra jellemzőek, nem a csillagjegyekre. A csillagjegyek az égvilágon semmi befolyással nincsenek arra, hogy ki milyen ember, milyen tulajdonságai vannak. Te tizenéves lehetsz gondolom, de képzeld már el, hogy szerinted a 45 éves cégvezető vízöntők is sátánisták meg emok? Nem. A még tudatlan, útjukat kereső tizenévesek azok. Ők hiszik el a horoszkópot is, meg akik majd nem tanulnak tovább, nem világosodnak fel.
2020. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Én vízöntő vagyok és a fentiek közül egyik se illik rám. Egyik barátomra se, pedig van jópár vízöntő ismerősöm.


Ez egyáltalán nem horoszkópfüggő, semmi köze nincs hozzá. Neveltetés, érdekődisi körtől függ sokkal inkább.

2020. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
2: pontosan, meg hogy milyen baráti körbe csöppen bele szerencsétlen gyerek. A tizenévesek 99%-a egymást utánozza, azért terjednek el világszinten is a különböző trendek, divatirányzatok.
2020. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez a Skorpio Pluto generaciora jellemzo, akinek a Nap-Pluto kvadrat felerositi ezt.


A Nyilas Plutosok (akik 96 utan szulettek azok meg mind #traveladdict emberek, allandoan utaznak, ha a Bak Plutosok majd felnonek, akkor meg #enterpreneur szarsagokat nyomnak majd, hogy milyen projektjeik vannak, a Vizonto Pluto generacio pedig, akik majd 2024 utan szuletnek, azok meg nagyon humanitariusok lesznek, mentik majd az afrikai csecsemoket, meg epitik majd a szocializmust, alapjovedelem stb.

2020. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Én vízöntő vagyok és illik rám egy része a leírtaknak(habár nem hiszek a horoszkópokban).


Szerintem sokkal inkább befojásolták a személyiségem, az emberek akik körülvettek.

Gyerekként(mármint amikor még fiatalabb voltam, mint most) bárkivel összebarátkoztam pillanatok alatt. Most meg néha hozzá szólni is alig merek az emberekhez.

2020. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Én vízöntő vagyok. Félig meddig illik rám. Nagyon excentrikus személyiség vagyok. Sok fura tulajdonságom van. Viszont nem az a darkos típus vagyok.Érdeklődő vagyok a világ felé. Politika, nyelvcsaládelméletek, biológia(szisztematika, genetika), genderelmélet tipikus hobbijaim, eléggé fanatikusan. Sokan néznek is, hogy fura vagyok, hogy ilyen dolgok érdekelnek. Nagyon gyakran kerülök hülye, nevetséges szituációba, sokan megjegyeznek maguknak. XD Szabadszellemű vagyok egyébként, liberális típus eléggé. Most, hogy ezek a csillagok állása miatt van e nem tudom. XD Annyira nem foglalkoztat, vagyok aki vagyok. Amúgy fura embereket vonzzák? Fhuu, itt ráismertem magamra. Tényleg kiszúrom magamnak elsőre a nem mindennapi embereket. Az egyedi emberek jobban vonzanak, mint az átlagosak.Bár lehet ezzel mindenki így van. Régen sokat foglalkoztam a témával. Ha érdekel a dolog, akkor írok részletesebben priviben magamról. Vízöntős jellemvonasaimrol.
2020. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én halak vagyok és engem is érdekelnek ezek a dolgok, na bumm, persze hangulatfüggő. Van, amikor a habos babos fantáziavilág, van, amikor a sötét, para dolgok.
2020. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sátánista, thrash/death metál kedvelő, vízöntő veteránmotoros arc vagyok, a kérdésre nem tudom a választ, de nem tartom hülyeségnek. Sose érdekeltek a társadalmi normák, mindig a saját utam jártam és az átlag lányok se mozgattak meg bennem semmit. Barátaim se átlagos arcok, bár köztük is sokszor "egyedül" érzem magam.
2021. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!