Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hűséges típus a Kos férfi...

Hűséges típus a Kos férfi általában?

Figyelt kérdés
Családcentrikus?
2020. aug. 20. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Akkor hűséges, ha olyan a személyisége, van tartása, felnőtt, érett férfi. Semmi köze a csillagjegyekhez.
2020. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Én Kos vagyok (igaz nő) és én hűséges vagyok, de a Kosokra àltalában az ellenkezőjét húzzák.
2020. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Kos a férjem, nagyon családcentrikus, hihetetlenül együtt tud rezegni a gyerekkel is, a tenyerén hordoz bennünket, a család az első neki. Hűséges, bármiben mernék fogadni arra, hogy sosem lépne félre.
2020. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak egy Kos párom volt, így nem általánosíthatok, de igen, ő olyan volt. :D
2020. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1# Ezt mindenki tudja!Nem véletlen ebbe a kategóriába tettem fel ezt a kérdést.Miért írnak ide olyanok akik nem látják a témát?Ezotéria,Asztrológia,Horoszkóp.Többieknek köszönöm a megtapasztalásukat a Kos férfival kapcsolatban!
2020. aug. 20. 22:13
 6/13 anonim válasza:
49%
Igen és a hold sajtból van én pedig tudok repülni
2020. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Ti kajak hisztek ebben? :D
2020. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
És ha hiszünk? Vagy Istenben? Vagy a manókban? Az neked miért fáj #1 #6 #7? Nem nőtte még ki a buta magyar pórnép, hogy a hite/vallása/etnikuma/nemi hovatartozása miatt alázza a másik embert? Nem volt még elég?
2020. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Minek jön ide aki nem?🙉
2020. aug. 21. 00:24
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

#8 igen fáj, mert a párkapcsolattól féltek, nem bíztok a másikban, emiatt a csillagjegyek alapján remenykedtek hogy lehet ebből jó dolog is.


Attól fog függni milyen lesz a házasságod hogy mennyit tesztek bele, mennyire tisztelitek egymást, mennyire van ott a feltétel nélküli szeretet, mennyire vagytok érzelmileg intelligensek.

Ha pedig eleve nem mertek belemenni egy kapcsolatba, kell nektek egy csillagállás, akkor az azt jelenti hogy totál nem ismered a másikat és nem bízol benne. Így ahelyett hogy arrébb állnál a horoszkóp alapján döntöd el hogy összejössz vele vagy sem. Ezt úgy hívják hogy éretlenség, ostobaság.


Igen fáj ez, hogy ennyire hülyék vagytok.


Horoszkópot emberek találták ki, így tuti baromság. Ennyit erről, ez nem vallás, hanem marhaság.

2020. aug. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!