Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az aszcendensünk (felkelő...

Az aszcendensünk (felkelő jegy) befolyással lehet arra hogy milyen napjegyü embereket vonzunk be jobban?

Figyelt kérdés
Ha pl Oroszlán az aszcendens akkor több oroszlán jegyü embert vonzok be, vagy ha Vízöntő aszcendens akkor vízöntőket? Vagy az aszcendensnek ehhez nincs köze?

2020. szept. 3. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ez erdekes ezen meg nem gondolkodtam.


En halak vagyok rak aszcendenssel es most igy atgondolva van egy rak ismerosom, akivel nagyon megtalaltuk a kozos hangot elsore, de komolyan marha jot beszelgettunk. A jovoben is elbirnam kepzelni magam, azzal a sraccal(ja igen lany vagyok elfelejtettem emliteni).

Bar mi 2 vizjegy is vagyunk szoval ez nem tudom mennyire befolyasolja a tenyezoket.🧐

2020. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Nem mert semmi köze a horoszkópnak semmihez. A bevonzás meg szintén nem egy valós dolog tehát ennek az egész kérdésnek semmi értelme
2020. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En ezt a holdjegyemnel tapasztaltam jobban, es azt is foleg a szembenallo jegyeknel, illetve ezzel valo rokonszenves jegyek is vesznek korbe az eletemben :)
2020. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Pont oroszlán vagyok, de nem vonzom őket jobban, mint bármi mást. Vízöntőket meg főleg nem. Inkább bakot meg skorpiót. :D
2020. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Halak nap, rák hold, bak aszc-em van és a vízjegyekkel nem igazán jövök ki jól. Valahogy gyengének érzem őket és jobban kijövök a földjegyekkel, akik stabilak, és lehet rájuk számítani, illetve még a tűzjegyeket is ide sorolhatom, a levegőjegy az pedig is-is.
2020. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
5 vagyok, félreolvastam a kérdést, Szóval a válaszom: igen, van benne valami :D Bocs.
2020. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén ezt én is észrevettem,oroszlán aszcendensem,mérleg nappal van és nagyon bírom az oroszlánokat (bár az összes levegő meg tűz jegyet is).

Az osztályomban van egy oroszlán csaj,nagyon senki se bírja,elég sokat bántsák is,de én nagyon jól kijövök vele,nagyon jó a humora.

2020. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!