Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Komolyan ennyi ember nem...

Komolyan ennyi ember nem szereti a bak jegyű embereket?

Figyelt kérdés

Van valami konkrét oka?

Mert ugye csak ez elég kevés ahhoz, hogy kategorizàlni tudjuk.


Ha már itt vagy... Neked mi a legrosszabb élményed bakkal?



2020. szept. 11. 21:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyám bak volt. Jéghideg, magának való... Egy régi barátom meg egy kedves munkatársam is bak, viszont ők nem ennyire kemények, társaságkedvelők, de a munkájukra kényesek.
2020. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van rossz tapasztalatom bakkal de még így is az egyik legmeghatározóbb ember volt az életemben, a legnagyobb szerelmem. Nehéz volt vele de én úgy szerettem ahogy van. A baknál sokkal rosszabb jegyek is vannak. Én inkább meg nem értettnek titulálnám őket mint nem kedveltnek.
2020. szept. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Én szeretem őket. Barátnőim mind azok és igazán hűek tudnak lenni, meg mindig adnak jó tanácsokat, ha kérem. Elég jól tudják látni a maguk hűvös fejével a dolgokat. :)
2020. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon felvagosak, akiket en ismerek.

Bar kitudja🤷🏼‍♀️

2020. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég a Rákok voltak porondon, most a Bakok...?
2020. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5 Bakok IS 😜


Nem értem, mindegy. Személyes sértésnek élem meg, hogy ismeretlenül is utáltok. 🥺

2020. szept. 12. 22:35
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem utálom őket, inkább számomra semlegesek. De én Skorpió vagyok, tehát eléggé más világ.

Három vagy négy Bakot ismerek összesen. Két fiatalt, két idősebbet. Azt látom, hogy bátrak, pozitívan vágnak a dolgokba. Nagyon racionálisan látják a világot és van bennük valami konzervativ vonás, ami számomra kissé unalmassá teszi őket. Az eszük vág, főleg a számokhoz és üzleti dolgokhoz. Négyből három könnyedén és szívesen átbacott bárkit, főleg anyagiakban, ha az illető nem volt elég éber. És nem feltétlenül mondanak igazat. Komolynak tűnik, de nagy játékos.

2020. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Sajtoslány ***** válasza:
100%
Én szeretem a bakokat.
2020. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Az egyik legjobb barátnőm ikrek volt. Minket 2 bak is szét akart szakítani🤷‍♀️
2020. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Úgy birom amikor a nagy "játékos" bakokat beállítják hatalmas "Üzletembereknek" sőt néha még ők is saját magukat, meg hogy nagyon értenek az anyagiakhoz, pénzügyekhet stb... közben sehol semmi... én pl. ikrek vagyok és még egyszer sem tudott lehúzni és átbacni egy bak sem pedig nagyon próbálkoztak amit sirekt úgy csináltak hogy nehen lehessen rájönni és azthitték nem veszem észre aztán mégis... majd legvégén én húztam le őket szóval ennyit a nagy pénzügyi meg üzleti zseni bakokról... nagyon elhiszik magukról :Dddd a környezetemben élő bármelyik bak ismerősömet ázbaszom megveszem kilóra akármikor ;)
2020. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!