Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kinek mi a véleménye a skorpio...

Kinek mi a véleménye a skorpiokrol? Erdekel ki hogyan latja oket, illetve szemelyes tapasztalat is erdekel:D En skorpio vagyok.

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 20:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem túl sok amit művelnek mármint jó értelemben.🙂Most a saját skorpió ismerőseimről tudok nyilatkozni.Az én véleményem szerint a legvadabb csillagjegy.Nagyon hamar lefáradok tőlük.Nem nagyon bírok sok időt eltölteni velük.Nyugodt típus vagyok na ők nem azok😁😏Ezért egy idő után menekülök😉
2020. szept. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat... en skorpio leany vagyok, de eddig ilyen velemenyt nem hallottam. :D
2020. szept. 13. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Mostmár hallottál.😉
2020. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neked mi a horoszkopod? És milyen aszcendensed van?:D
2020. szept. 13. 21:03
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Skorpió vagyok. Bonyolult személyiség, azt elismerem. Nos azt nem mondanám, hogy lefárasztok másokat, én inkább egy tipikus élni és élni hagyni tipus vagyok. Általában introvertált és kényelmes, komótos, szeretek mindent a magam kedve szerint, magam ritmusában és lehetőleg egyedül csinálni. Borzasztó öntörvényű és szeszélyes vagyok, nagy szabadságvággyal.

Ránézésre nyugodtnak, távolságtartónak tűnök, de igazából nagyon érzelmes, érzékeny vagyok és tudok temperamentumosabb is lenni, felbosszantani pedig végképp nem érdemes!

2020. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En is ugyanilyen vagyok!:))
2020. szept. 13. 21:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pedig úgyszintén. A mérleg aszcendensem miatt diplomatikus típus vagyok és igyekszem elsimítani a környezetemben támadt konfliktusokat. Kedvelem a harmóniát és azt, ha béke és nyugalom van körülöttem. :)
2020. szept. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is skorpio nő vagyok, mérleg aszcendenssel:)
2020. szept. 14. 12:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mérleg aszcendens skorpió(fél)hold jelen! :)

Nekem nagyon ellentétes jegy a skorpió, egy jég hátán is megél, öntörvényű, szeszélyes és szenvedélyes jegy, nem véletlenül tartják sokan a legerősebbnek. Nincs számára szürke, csak fekete vagy fehér, vagy imád vagy gyűlöl, vagy végigviszi az akaratát tűzön-vizen vagy neki se áll.

Viszont Én mindig éreztem a skorpiókban akiket ismertem egy istenkomplexus szerűséget.. Míg az oroszlán olyan viccesen egoista, a skorpióban gyakran érzem azt hogy kb állatoknak tartja azokat akik nincsenek benne a kiválasztott körébe; és ezt szúrós megjegyzésekkel érzékelteti is.

Minden esetre szerintem a legjobb barát/társ de a legrosszabb ellenség is :D

2020. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9#.. Az biztos... :D
2020. szept. 15. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!