Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Megismerkedtem egy lánnyal....

Megismerkedtem egy lánnyal. skorpió jegybe született pont úgy ahogy én. egy hónapban egy napon, csak az év nem stimmel. a kérdés az lenne hogy ha sikerül is minden a lánnyal, mik a tapasztalatok hogy jőnnek ki?

Figyelt kérdés

Olvastam nagyon sok mindent hogy a szex terén elég kívánós meg hogy tud nagyon szeretni de elég csökönyös is. De igazábol mintha magamról olvastam volna.

szóval kérhetném a tapasztalataitokat? :)


2020. szept. 26. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a kérdést. Nem tudom, ki az a lány, nem ismerem, szóval fogalmam sincs, milyen tapasztalatod lesz vele.
2020. szept. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%

Önmagában a csillagjegy még nem határozza meg senkinek a személyiségét meg a kapcsolatát.

De ha általánosítani akarunk, akkor nem hinném, hogy két Skorpió hosszú távon kijönne egymással, ugyanis a Skorpió a legönzőbb jegy, többnyire csak a saját érdekeit nézi, nem igazán erőlteti meg magát másokért. Egy Skorpiónak mindig önmaga lesz az első és legfontosabb, még egy másik Skorpiót sem fog annyira szeretni, mint saját magát. :)

A szexet meg lehet, hogy kívánja, de mivel rettenetesen lusta, ezért ne is álmodj napi 2 hancúrról, örülhetsz, ha hetente 2x összejön.

A csökönyösség lehet, hogy igaz, de inkább sértődős. Mondj bármit a Skorpiónak, amivel ő nem ért egyet, és máris nem áll szóba veled fél napig, meg elmond mindennek. (Nyilván ez főleg a nőkre igaz.)

Emellett baromi pletykás, úgyhogy a magánéletetek minden másodpercéről tudni fog az egész város, és baromi sunyi, úgyhogy lehet, hogy te meg nem fogsz mindenről tudni... és mivel mind a ketten Skorpiók vagytok, ezért odavissza megy majd a pletykálás (főleg a női részről) meg a sunyulás, amiből elég hamar óriási balhé lesz. :D

Remélem segítettem.

2020. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
basszus ez azért meredek :D
2020. szept. 26. 14:59
 4/4 anonim válasza:
68%

#2 Ez egy akkora hulyeseg es altalanositas, hogy hihetetlen. En skorpio vagyok, ferjem szinten. 11 eve egyutt, gyerekeink vannak, szeretjuk egymast es koszonjuk szepen de a szexualis eletunk is nagyon jo... (heti minimum 5...)

Azt meg hogy pletykasak lennenk hat ez a legjobb vicc. Pont az ellenkezoje. Ugy mint mi, senki sem tud titkot tartani, ezert is osztanak meg velunk bizalmas dolgokat is akik jol ismernek minket.

39/N

2020. szept. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!