Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik azok csillagjegyek...

Melyik azok csillagjegyek hajlamosak birtokolni párjukat? Leginkább személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Rák, Oroszlán, Skorpió
2020. szept. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ezek legjobb csillagjegek szerintem!
2020. szept. 29. 19:23
 3/16 anonim ***** válasza:
Rák.
2020. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bak
2020. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mérleg (bár ez már toxic volt inkább)
2020. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 Mi történt?A mérleg elég nyugis jegy kapcsolatban is.Legalábbis akiket én ismerek.
2020. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben lekorlátozott. Mindenhova engedélyt kellett kérnem, hogy elmehessek. Nagyon manipulatív személyről van szó és minden vitabol ő jött ki jól mindig, hiába nekem volt igazam. Minden nap vitatkozott. Fiú ismerőseimet még facebookrol is torolnom kellett. Volt olyan azt mondtam neki nem csinálok semmit, pihenek és végül csináltam neki képeket magamról (nem mentem sehova) és leszidott hogy én azt mondtam nem csinálok semmit. Igazából hosszú. Nagyon rossz emlékként maradt meg bennem.
2020. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom🙁
2020. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Aztán hirtelen eltűnt előlem a rózsaszín köd és vettem annyi erőt hogy szakítsak, viszont az is döcögős volt. De halistennek hamar túl tettem magam rajta pedig tényleg nagyon szerelmes voltam. Ennek már lassan 1 éve. Köszönöm a kérdésed is és sajnálatod is! ❤️
2020. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mérleg. Bár ő sosem szabott meg ilyeneket de állandóan azt akarta hogy vele legyek. Mindig együtt mindenhova együtt, csak vele legyek.


Picit fojto volt nekem ez a túlzott ragaszkodás. De amúgy nem ezért szakítottunk.


Egy szűz jegyű

2020. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!