Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő bejönnek nektek Rák...

Mérleg nő bejönnek nektek Rák fèrfiak? Vagy inkább oroszlán férfiak jönnek be? Egy mérleg nőt n m nehéz meghódítani?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem az ember férfiak jönnek be, azok közül is csak azok, akik nem hisznek az asztrológiás baromságokban.
2020. okt. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az asztrológia szerint sem csak 12-féle ember van. Nemcsak a születési hónap számít.
2020. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mérleg helyett hirtelen meleget olvastam
2020. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
a mérlegeket meghóditani könnyű, megtartani nehéz
2020. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mérleg nőnek az a csillagjegyű férfi jön be, akit beenged.
2020. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a helyesírás, imádnivalóan bosszantó. :D Egyébként ezeket az épületes baromságokat honnan szülöd? Mindenféle felállás létezik az összes csillagjegy között. Nincs ilyen, hogy mérleg csak rákkal, akkor már kihaltunk volna az olyan hülyék miatt, mint te.
2020. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szabolcs20051119 válasza:
Adom a hatost. 🤣
2020. okt. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Statisztikailag nézve bármilyen csillagjegyű férfi-nő párosra ugyanakkora az esély, tehát egy bődületes ökörség már maga a kérdés is.

De engem mindig elbűvöl az a fajta szellemi egyszerűség, hogy vannak emberek a Földön még 2020-ban is, akik azt hiszik, hogy 12 féle ember létezik és kész.

2020. okt. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!