Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok a bak...

Mik a tapasztalataitok a bak férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lányok😊


A kérdés elsősorban hozzátok szól, de szívesen fogadom a fiúk tanácsait is, meglátásait! 😊 Mire figyeljen oda az ember...stb.



2020. okt. 11. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy érdekembernek ismerek minden bak férfit és nőt és jó nagy színésznek: nagyon jól eljátszik egy szerepet, miszerint szerelmes típus és családot akar, stb., viszont mindezt csak olyan embereknek, akik jó munkahelyen dolgoznak, igazgatók, jó fizetésük van, stb., mert ő maguk sokszor nem szeretnek dolgozni, megjátszva, hogy szorgalmasak. Én biztos, hogy nem lennék párkapcsolatban ezekkel úgy sem, hogy van amikor becsülöm egyes tulajdonságukat. Nagyon apró részletekben lehet észrevenni az eredeti énjüket a színfalak mögött, de a mai világban ezeket a részleteket az emberek nem nézik, 15 éves tapasztalatom van több ilyennel. Egy nyilas.
2020. okt. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Kedvelem a bak pasikat, de nem könnyű esetek. Zárkózottak, nehezen megközelíthetőek. Viszont éleseszűek, okosak, kitartóak, van egy érdekes humoruk, ami nekem nagyon bejön. Ha sikerül közelebb kerülni hozzájuk, akkor jó barátok is. Az biztos, hogy először lecsekkolnak, hogy elég jó vagy-e hozzájuk.
2020. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zárkózottak. De szerintem a legvonzóbb férfiak.
2021. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!