Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez a három csillagjegy szívese...

Ez a három csillagjegy szívesen kipróbálná az édeshármast nektek mik tapasztaltatok? Olyant nem kérek horoszkóp hülyeség!

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 12. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilas vagyok, es sajnos- nem sajnos, van benne vmi. Gyorsan fellangolok, gyorsan erdektelenne is valik sok minden. Harmast mar nem, de anno kiprobaltam volna.
2020. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Jézusom, nehogymár egy ilyen life.hu mondja már meg,hogy kik vannak egy édeshármasban. Tuti az összes hármasban egy kos, egy nyilas és egy vízöntő van, ja nem. 😅

Hozzáteszem kos vagyok egyébként és voltam már édeshármasban, illetve nem utasítanám el a jövőben sem de nem azért mert kos vagyok.

2020. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Amugy a cikk nem azt mondja h egy harmasban csak ez a 3 csillagjegy lehet...
2020. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A horoszkóp hülyeség!!!Felnőtt emberek,jézusom.
2020. okt. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Márpedig ilyen formában hülyeség
2020. okt. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan már, ezt te sem gondolod komolyan, hogy ez a csillagjegyektől függ.

Hadd mondjak saját példát: régebben (20-as éveimben) nem lettem volna benne ilyesmiben, elég konzervatív voltam minden téren, főleg ilyenben. Aztán idővel sok gátlásomat levetkőztem, tapasztaltabb, kísérletezőbb lettem, jobban nyitok számomra ismeretlen dolgok, szituációk felé. Megfelelő esetben simán benne lennék ilyenben, csak kellett hozzá 15-20 év, hogy "megérjek" rá.

Akkor mi változhatott vajon nálam? A csillagjegyem, vagy a személyiségem?

2020. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kos vagyok de soha nem próbálnám ki. Legjobb barátnőm vízöntő, és ő sem (igen már kibeszéltük:-D)
2020. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a vénuszom vízöntőben van. Gondolatok szintjén szívesen kipróbálnám, de a gyakorlatban nem hiszem. halak/f
2020. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elég szkeptikus vagyok a horoszkóppal de már megint telibetalált. Kos vagyok.
2020. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!