Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szaturnusz 5.hazban, Nyilas...

Szaturnusz 5.hazban, Nyilas jegyben = gyermektelenseg?

Figyelt kérdés

Bak napjegyu no vagyok. A szuletesi kepletemben a Szaturnusz az 5.hazban van, Nyilas jegyben. 35 eves vagyok, idaig sose foglalkoztatott igazan a gyerekvallalas de a jelenlegi parommal mas a helyzet,es lassan aktualissa valik a kerdes. O az elso, akinek szulnek.

Viszont tudtommal az 5.hazas Szaturnusz rossz hatassal van a termekenysegre, foleg ha tuz jegyben is all, mint nalam. Olyat is hallottam hogy ilyen keplet egyenlo a gyermektelenseggel.

Mennyi igazsag lehet ebben?



2020. okt. 14. 16:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
Semennyi. Ne gondold már komolyan, hogy a biológiai állapotodat az határozza meg, hogy születésedkor hol álltak csillagok. Ha véletlen elmennél orvosi vizsgálatra, szerintem ezt ne is mondd el, mert én tutira alkalmatlannak nyilvánítanálak gyerekvállalásra. De nem a csillagjegyed miatt...
2020. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem kotelezo hinni az asztrologiaban, en sem hivlak barmire alkalmatlannak csak azert, mert szerinted meg butasag. :) Koszonom a valaszod, de inkabb olyanoktol varnek hozzaszolasokat, akik ertik miert tettem fel a kerdest.
2020. okt. 14. 16:40
 3/32 anonim ***** válasza:
20%
Nem akartalak megbántani, tényleg ne haragudj. De szerintem széles körben ne hangoztasd ezt, amit itt kérdeztél. Itt meg hátha válaszol valaki rá tudományosan.
2020. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, te hogy vagy vele kérdező, de mivel a Hold a termékenység szimbóluma, ezért én inkább a 4. házat nézném, illetve, hogy a te Holdad hol van a képletben.


Az 5. ház inkább az élvezetekről és a kreativitásról szól. Ezt "blokkolhatja" a Szaturnusz (de nem mindegy, milyen szögek vannak itt).

2020. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Grimfox ***** válasza:
A legkönnyebb úgy kideríteni, hogy amikor készen állsz rá, akkor teherbe esel. Gondolkodni csak akkor kell elkezdeni, ha sehogy sem sikerül. Akkor tényleg lehet, hogy termékenységi problémáid vannak. Attól, hogy a horoszkópod szerint az életed valamely területét kedvezőtlen hatások érik, még nem jelenti azt, hogy abszolút sorsként meg fog jelenni.
2020. okt. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

ez szerintem nem így van, hiszek az asztrológiában, de ez már sok.

Az hogy terméketlen impotens vagy meddő az ember az nem azon múlik, hogy melyik jegy, hol volt. ez inkább genetika, vagy trauma....

az asztrológia, inkább a személyiségre hasonlít.

2020. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Na igen, amikor már az asztro-hívők is a fejüket fogják, az jelent valamit. Képzeljétek el, ha a nőgyógyászának kezdené el mondani ugyanezt...
2020. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi közöd neked a tűz jegyűekhez? Jellemben is nagyon messze állsz tőlük, hogy szebbet ne mondjak. Téged minimálisan se foglalkoztasson a nyilas, önmagaddal foglalkozz. Tűz jegyben, mint nálad? El vagy tévedve.
2020. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

8 annyit tesz, hogy rák lehet az aszcendense. Szóval nincs eltévedve, a te információd hiányos, ami nem baj ha nem érdekel annyira a téma.

az asztrológia kicsivel több, mint amiket az újságban olvashatsz...és azoknak tényleg nincs sok értelme.

2020. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Amilyen embernek én min. 20 bak férfit is megismertem, egy napon ne említsék magukat a tűz jegyűekkel. A legnagyobb érdekember, színészkedő, anyagias fráterek úgy a bak férfiak, mint nők. Nagyon is képben vagyok. "Tűz jegyben, mint nálam", röhögnöm kell. Majd egyszer elmesélem neked, hogy mennyi évtizedes tapasztalatom van, olvasás nélkül, több órát fogok mesélni, nyugodj meg, szép estét.
2020. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!