Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik jegy jeloli a horoszkop...

Melyik jegy jeloli a horoszkopban a sulyos balesetet?

Figyelt kérdés

Van egy hozzam kozelallo szemely, aki sulyos balesetet szenvedett jelenleg is az intenziv osztalyon kezelik meg keteselyes az allapota :(

Sajnos nem tudom az ora perc szuleteset, hogy a hazak helyzetet lathassam, de a tobbi jegy helyzete sajnos “megjovendolte” hogy gondjai lesznek, es erre korabban is kapott jeleket hogy rossz uton jar. Sajnos tegnap a “Sors” falat allitott ele....


Ahhoz hogy teljesen felepulhessen szuksegem lenne erre mikeppen lehetne tippeles utjan a haz es annak jegyet.

Ha kell privatban szivesen leirom az adatokat ha abbol valaki megtudja mondani :(

🙏🏽🙏🏽🙏🏽


2020. okt. 16. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed pontatlan, tehát nem "jegy" jelöl ilyesmit.Balesetek: Uránusz, Mars, Szaturnusz tranzitok általában, de a felépüléséhez nem a horoszkóp kell, hanem az orvostudomány.
2020. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jobbulást neki! De nem a sors, nem a horoszkóp, nem a vénusz helyzete állított elé akadályt, hanem a teherautó, vagy akármi.

És hát felépülni sem a születési ideje alapján fog, hanem az orvosok munkája által. De drukkolok tényleg.

2020. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-eshez még hozzáadnám, hogy főleg, ha ez a 8. házban történik.
2020. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is jobbulást kívánok neki!
2020. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy imát is elmondtam magamban érte!
2020. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!