Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit jelentenek bak férfiaknál...

Mit jelentenek bak férfiaknál a 2 napos eltűnések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megismertem egy bak jegyű férfit, aki saját maga mondta, hogy "tipikus bak", bármit is jelentsen ez. Élőben nyitott, kedves, odaadó, bújós, azonban nagyon ritkán ír (én nem írok rá először, nehogy túl soknak érezze), de akkor mondja, hogy mennyire várja a következő találkozót, majd eltűnik 2 napra, és akkor megkérdezi, találkozunk-e aznap. Zárkózott a külvilággal, kissé irányításmániásnak is érzem, közben meg egy végtelenül bújós-érzékeny pasi lakozik benne.


Mit gondoltok?



2020. okt. 17. 09:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Én azt gondolom hogy van másik nője is. Akármennyire bújik. Hidd el azt a legkönnyebb.
2020. okt. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Találkozgat egy nősténnyel.
2020. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Elmegy bakni.
2020. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Az irányítás mánia onnan lehet,hogy folyamatosan szervez úgy hogy neki jó legyen.Több vasat tart a tűzben....
2020. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
Tipik bak nem bújik amúgy. Csak szólok. Rideg jegy, viszont ennek tuti van valakije rajtad kívül.
2020. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
77%

Megy a családhoz...

Jaja, irányítás mániás.

Úgy irányít ahogy neki jó.

Téged is..

Bújik stbstb...

Te meg alig várod hogy írjon..

2020. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek! Ha rövid időn belül nem látok változást, elmondom neki a kétségeim, de vádaskodás nélkül. Ha úgy érzem, mellébeszél, akkor elengedem...
2020. okt. 17. 16:40
 8/29 anonim ***** válasza:
74%
Jaa, te kis naiv😀😀😀
2020. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
Bak vagyok, igaz lány, de nekem is van, hogy csak úgy random nem válaszolok üzenetekre, csak napokkal később :D Nem azért mert bajom van vele, a legjobb barátaimnak is soká válaszolok.
2020. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Én ugyan szűz vagyok de szerintem az összes föld jegyre igaz, hogy nem szeretünk üzengetni és gyakran el is felejtem, hogy válaszolnom kéne mert az az utolsó dolog a fontossági listámon, nem az ember hanem az irogatás. Csak akkor válaszolok azonnal ha tudom, hogy sürgős valami miatt de egyébként meg sem nyitok kb semmit és sokszor csak napok multán kapok észbe, hogy vissza kéne írni. Nem bunkó vagyok egyszerűen csak ez nekem nem fekszik nekem annyira. A kos párom le is tolt ezért mert ő meg 0-24 irogat, nekem viszont nehezemre esik ezzel lépést tartani.
2020. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!