Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehet hogy Bika helyett Tehén...

Lehet hogy Bika helyett Tehén legyen a horoszkópom?

Figyelt kérdés
Már sokat gondolkodtam ezen, mivel én férfinak születtem de régóta érzem, hogy igazából nő vagyok. A műtéten is gondolkodom már. Viszont a horoszkópom Bika, amit én eléggé toxikusan maszkulinnak érzek. Szeretném azt is megváltoztatni Tehénre, mert gondolom van ilyen csillagkép is. De nem tudom, hogy ilyen helyzetben mi a teendő. Valamilyen aura tisztitással érdemes próbálkozni kezdésnek?

2020. okt. 20. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Inkább ökörre változtasd meg, jobban menne az egyéniségedhez.
2020. okt. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos nem, lehet. a nőket amúgy nem zavarja, hogy milyen nemű a horoszkópban a marha. Elfogadod, hogy amiben születtél egy kemény bika, s ha ivartalanítasz is csak ökör lehetsz, s nem mehetsz csajsziba.


Na komolyabban, nem ilyen nincs, nőknél is bika a bika, nincs varia. Ha nem érzed férfinak magad az engem nem zavar, a te dolgod. A tehénen akadtam le inkább. ha a Bikát herélik akkor onnantól azt Ökörnek nevezik. (s hiába plasztikáznánk szerencsétlennek tőgyet, abból tej nem lesz. Nem mellesleg állatkíntás lenne.)

2020. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezek egyenlőre nem válaszok a kérdésemre...
2020. okt. 20. 09:37
 4/12 anonim ***** válasza:

"A szemüveges szakállas tehén az nem tehén!!!"


Lao ce

2020. okt. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne legyél ilyen transzfób 4es!
2020. okt. 20. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:

valszeg troll.

de elismétlem, nyugatiban BIKA, keletiben (kínaiban) BIVALY

se tehén se ökör, google a spanod, az asztrológia tehénre bikát ad meg ökröt.

|Tehén, az nincs az égen.|


lehet barom vagyok hogy egy ökör marhaságával foglalkozom.


Ezek alapján meg hetero vagy, mert a tőgyön jár az eszed...a csillagok közt is azt keresed.

2020. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os!


Ne legyél ilyen homofób! Lehet, hogy leszbi a kérdező, akkor is a tőgyekre gondol!!

És most jövök a nyugatitól... nem volt ott bika!

2020. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tényleg, #7 igazad van. Ez eszembe se jutott
2020. okt. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kérdező biztos azért nem válaszol, mert most zajlik a horoszkóp-változtató műtétje...
2020. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy csak a gyűlölködés megy de hasznos választ nem kaptam... Még mindig nem tudom hogyan, kinél tudok horoszkópot változtatni.
2020. okt. 21. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!