Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt Rák férfi szűz csillag...

Van itt Rák férfi szűz csillagjegyű lány páros? Hány éve vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 1. 22:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek szuper páros?
2020. nov. 1. 23:06
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Szűz nő vagyok, van 4 rák jegyű exem. Azokkal a pasikkal minden voltam csak szuper páros nem, számomra elviselhetetlen emberek egy kapcsolatban. Ettől függetlenül biztosan van olyan rák férfi akivel kijönnék de vele nem találkoztam.
2020. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Utolso,ha enyire rosszak,miért volt 4 is belöle???Valami csak megfogott bennuk!Csak kérdem,mert érdekel.

Mi vezetett végul szakitashoz?

2020. nov. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden rák és szűz jegyű ember egyforma. Az asztrológia nemcsak napjegyből áll. Remélem nem komoly a kérdés.


Egyébként én még normális szűz jegyű emberrel nem találkoztam, főleg nem nővel. De elhiszem, hogy létezik ilyen, mert mint mondtam, nemcsak az számít ki melyik hónapban született.

2020. nov. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: azért mert szoktam adni esélyt ha elsőre megvan a szimpátia és ezek a férfiak mind nagyon kitartóan nyomultak. Amikor úgy igazából megismertem őket jöttem rá, hogy én nem arra vágyom egy kapcsolatban amit ők képviselnek. Nekem egyszerűen túlontúl érzelgősek, bizonytalanok voltak és rámakaszkodtak. A 4-ből 3 ráadásul a szakítás után is zaklatott, volt amelyik éveken át hívogatott és a lakásomhoz mászkált éjjel, leveleket hagyott a postaládámban, a másik szétverte a buszmegállót és odaírkálta a nevemet egy csomó nyilvános helyre, lesült a bőr a képemről.

Hozzáteszem egy kos lett végül a férjem ami a papírforma szerint szintén nem egy ígéretes páros a szűzzel de vele minden tökéletes.

2020. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárkit, csak szűz nőt ne...!
2020. nov. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
SZŰZ nő és pasi a legrosszabb.Akkora rideg,hideg,anyagias,kritizáló,stb a jellemük!
2021. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!