Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Segitségre lenne szükségem. S...

Segitségre lenne szükségem. Szerintetek egy kos fiú, aki Április 19.-én született milyen?

Figyelt kérdés

Mármint, mennyire lehet veszélyes, agreszív. Mennyire rossz ötlett magadra haragitani egy ilyen személyt, és milyen a szerelemben, mennyire béke türő, mennyire biztonságos.

Azért kérdezem mert egyrészt van egy srác aki tetszik nekem, ő van a kérdésben szereplő fiú, és a ismerősöm bele akar kötni.

Légyszives a trollok kerüljenek.



2020. nov. 12. 03:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy ha április 19.-én született akkor milyen csillagjegyü mert hallotam valami olyasmit, hogy ami szerint ő kos aza a legtöbb emberre nem igaz.
2020. nov. 12. 03:55
 2/16 A kérdező kommentje:
Előre is köszike a normális válaszokat.
2020. nov. 12. 03:57
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Pontosítoot (percre pontossított) születési időpont nélkül sajnos semmi valósat nem lehet mondani az illetőről, csak általános locsogást.


Szivike.

2020. nov. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem a testvérével ő azt mondta, hogy 8:29 kor született
2020. nov. 12. 07:47
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jó, bár csak tájékoztató (kiindulási) adat, valszeg nem pontos. És melyik évben...?
2020. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Fogod a kis kos adatait (szül. helye, év, hó, nap, perc) és keresel a neten egy ingyenes horoszkópkészítő oldalt, feltöltöd az adatokat. Majd elolvasod a leírást, ami vagy illik a srácra, vagy nem. Senki nem fog neked ingyen dolgozni.
2020. nov. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
nézd, én Hitlerrel egy napon születtem, és esküszöm, semmi közös nincs bennünk....
2020. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

En kos vagyok bar lany,de en nagyon higgadt nyugis vagyok alapjáraton es csak akkor változik ez meg ha cseszteted a hozzám kozel álló embereket vagy engem ugyebár. Vagy csak idegesítő vagy pl

De akkor is csak annyi, hogy mondok valami csúnyát az illetőnek es nagyon orulok ha befogja olyankor mert ha nem akkor sajnos tovabb idegesít es rosszabb lesz a szituáció 😃

2020. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Nézd meg egy kalkulátorban, mert kos és kos közt is ordító különbségek vannak. Megtapasztaltam a tipikus kost, anyum az, a párom meg valami nagyon lágyított kiadás, mert kb. semmi sem igaz rá. Na, ennyi értelme van a kérdésednek is. :D
2020. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
nem lenne egyszerűbb megismerni a srácot? tudod, beszélgetni vele, meg ilyesmi. sokkal pontosabb kép alakulna ki benned így. a születési időpont semmit nem árul el egy emberről, azon kívül, hogy mikor született
2020. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!