Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalataid voltak...

Milyen tapasztalataid voltak vízöntőkkel?

Figyelt kérdés

Akinek napjegye, holdjegye vagy aszcendense vízöntő.

Hogy nyilvánult meg a nagy szabadságszeretete, meg lázadása? Mi volt a legjobb és mi a legrosszabb tulajdonsága?


2020. nov. 17. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
öntik a vizet ha kell ha nem
2020. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Minden ember más. Azt csak a hülyék hiszik hogy mindenki aki márciusban született, az ugyan azokat a tulajdonságokat hordozza stb...


Ami amúgy csak azon múlik Anyu-Apu mikor estek egymásnak anno.😃

2020. nov. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy az 1.válaszoló írja!

Mikor inni akartam,mindig kiöntötték!

2020. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőm volt Vízöntő. 💖

Nekem azt tetszett benne hogy nagyon intelligens volt, és már (hozzám képest) vitte valamire az életben. Komoly céljai voltak, és már sok helyen járt. Nekem furcsa volt hallgatni pl hogy milyen az élet tőlünk északabbra - ahol van hogy tök sokáig nem megy le a nap, és teljesen másképp élnek az emberek.

Sokszor mentünk minden felé, és a világ olyan részeit ismerhettem meg Vele - amiről addig nem is tudtam. Egy élmény volt Vele csak simán sétálgatni, vagy elmenni elhagyatott helyekre, és az élet nagy dolgairól beszélgetni..

Megfogott a nyitott/kíváncsi természete, és hogy milyen pozitívan (viccesen) tudott állni sokmindenhez.

Viszont elég hideg volt a testi dolgokban, és a szext - fizikai kapcsolatokat sem igényelte túlságosan. Bár néha azért okozott meglepetést..

Néha túlságosan ragaszkodó érzelmileg - máskor teljesen eltávolodó, semleges volt. (Bár ez rám is igaz volt.)

Az is megfogott benne hogy őt is érdekelték a mentális dolgok. Hogy hogyan működnek a dolgok, a tudat, a világ, az univerzum. Jól el lehetett Vele beszélgetni spirituális témákról is. Bár sokszor került fókuszpontba az elmúlás, és halál is.

A "lázadás" kíváncsisága miatt azonban a vízöntőnek nagyon vigyáznia kell. Alkalmas környezetben hajlamos lehet kipróbálni pl drogokat - és kialakulhat a menekülés, függőség is. Amit nem tud irányítani - hiába olyan okos, és erős, és jól látja a dolgokat. Tehát túl magabiztos olyan dolgokban amit még nem ismer - és ez veszélybe is sodorhatja. Kb valami ilyesmi.

2020. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Hm.. tapasztalatom: ha igazi vízöntő, akkor fuss, menekülj! Ne állj meg és ne nézz vissza! :D

Úgy nyilvánult meg, hogy neki mindent szabad, nekem semmit sem. S hogyha csettint, akkor nekem legyen jó. Amúgy meg ne merészeljem véletlen se birtokolni, korlátozni, vagy csak megjegyzést tenni, hogy lehetne romantikusabb és figyelmesebb...

2020. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
5, Lehet h igazad van. De van ám olyan is aki pont ilyen társra vágyik :)
2020. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
A vízöntők akiket ismerek arrogánsak, rátartiak, gold diggerek, van bennük egy fajta felsőbbrendűségi érzet, nem jövök ki velük jól de alapvetően nem ítélkezem előre.
2020. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sose tudod, hányadán állsz velük.
2020. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Intelligensek, okoskodók, azt hiszik mindig nekik van igazuk, hajlamosak jobbnak tartani magukat mindenki másnál.

Az érzelmektől félnek, nem szeretik kimutatni, pedig nagyon is erős érzelmeik vannak és empatikusak is.

Jó szervezők, logikusan gondolkodnak, szeretnek mindent előre eltervezni.

2020. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A vízöntő a szűz beképzeltebb verziója.
2020. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!