Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalataid voltak...

Milyen tapasztalataid voltak vízöntőkkel?

Figyelt kérdés

Akinek napjegye, holdjegye vagy aszcendense vízöntő.

Hogy nyilvánult meg a nagy szabadságszeretete, meg lázadása? Mi volt a legjobb és mi a legrosszabb tulajdonsága?


2020. nov. 17. 21:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

10!

Miért? Miben hasonlít a vízöntő a szűzre?

2020. nov. 21. 12:21
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Én a 4-es vagyok. Szerintem annyi max a hasonlóság - hogy minkét jegy zárkózott, és vagy elnyomja - vagy nem mutatja ki a mélyebb érzelmeket.

Egyébként pedig a vízöntők tényleg okosak. Nem csak okoskodnak :)

Nem vízöntő vagyok egyébként - hanem halak - de a kedvenc jegyem - és akire igazán felnézek az a vízöntő 😃

2020. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Beképzelt, leereszkedő k.cs.g mindegyik.


Üdv:


Halak pasi

2020. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
11: mindkettő zárkózott, stréber, okoskodó, intelligens, tervező, visszafogott, önálló, racionális, materialista és magának való. Annyi a különbség, hogy a szűzbe szorult némi földjegyes alázat és precízebb, míg a vízöntő egy rettenetesen öntelt, leereszkedő jegy akik magukat mindenki fölé pozicinionálják és meg vannak győzödve arról, hogy ők a legkülönlegesebbek a világon (nem azok).
2020. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
Vegyes tapasztalataim voltak. Általában önbizalomból nincs hiány (vagy nagyon úgy adják elő hogy van). Gyakorlatiasak vagy semmit nem csinálnak (bár ezt típusa válogatja). Szociális érzékkel rendelkeznek, szóval annak is segítenek, akit nem különösebben kedvelnek. Szórakoztatóak és némelyiknek annyira gátlástalan humora van, hogy csak némelyik fül fogadja be. Nálam valahol a szimpatikus és az unszimpatikus között vannak. Vannak kifejezetten jó fej, emberséges Vízöntők is!
2020. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nagyon el tudnak szállni, ha akarnak! Engem az egyik kioktatott hogy hogy kell bánni a szalagfűrésszel és majdnem a saját ujját vágta le!
2020. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyenek. 😅
2021. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem három vízöntő ismerősöm van. Kettővel nagyon jó barátságot ápolok, azzal az egyel meg csak úgy tünt, hogy jól kijövünk. Kilenc év barátság után le is koptatott.


Üdv, egy bika lány szűz aszcendensel.

2021. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!