Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák és szűz kialakult szerelem...

Rák és szűz kialakult szerelem is?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem. 🙄
2020. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A 7 milliárd ember között még soha.
2020. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat akarok!
2020. nov. 18. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg normális kérdéseket!
2020. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok. Szerintem normális választ adtam.
2020. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem pedig többel is próbákoztam, szerelem egyikből sem lett.
2020. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én rák vagyok és jelenleg pont eggy szűzbe akadtam. Már lassan 2ónapja mennek a dolgok de szerelem? 🤭🤣

Hát az sajnos nem! Úgy mond csak amikor szexuális hiány lép fel. 🤣

Bocsi de ez sajnos tényleg így van

2020. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Volt egy rák barátnőm, én szűz vagyok. 2 évig voltunk együtt, de csak mert későn lépek ki azokból a kapcsolatokból is, amiből már korábban menni kellett volna. Elején volt egy fél éves erős fellángolás, talán szerelem is, de utána borzasztó volt. De csak hogy kapj pozitív példát is, anya rák, apa szűz, 22 éves házasságuk volt. Sajnos haláleset vetett véget neki, nem válás, így igen, kialakulhat szerelem is. Bár anya elmondása szerint neki volt egy év mire beleszeretett apába, szóval nem könnyű, de mindig vannak kivételek
2020. dec. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!