Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek csillagjegyűek?

Ikrek csillagjegyűek?

Figyelt kérdés
Olvastam neten, hogy az ikrek csillagjegyűek párkapcsokatban a mérleggel jön ki a legjobban, valakinek erről van tapasztalata? És még annyi, hogy azt tapasztalom magamon, hogy elég sok dolog érdekel, de ha belefogok, akkor csak pár napig érdekel, aztán teljesen nem érdekel, mert egyszerűen megunom, ezzel csak én vagyok így, vagy mással is előgurdult?

2020. dec. 1. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Bak vagyok, elvileg makacsnak és kitartónak "kellene" lennem, de én is fanatikusan beleszeretek valamibe, aztán viszonylag hamar megunom (aztán később ismét előveszem, és így tovább)
2020. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Ikrek vagyok, volt parom merleg. Az elejen jo volt a kapcsolatunk de a vege fele mar majdnem kinyirtuk egymast, allandoan veszekedtunk.

Majdnem 5 evig voltunk egyutt.

2020. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ikrek vagyok szintén ugyanez. Mindig belefogok valamibe és megunom abbahagyom.
2020. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek vagyok, szintén hamar megunok mindent... pedig sok dologba belefogok, amiknek lenne is értelme, de aztán a kezdeti lendület után már nem köt le... plusz, önszántamból nagyon nehezen állok neki bárminek, kell egy löket, hogy elkezdem. Utána nincs gond, mert mindent beleadok, csak nem tudom elkezdeni... plusz, nagyon hamar változik, hogy éppen mi az ami érdekel
2020. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Ikrek, és amibe belefogok azt véghez is viszem. Nem unom meg, kitartó maradok.

Ha engem kérdeztek, a horoszkóp az egy humbug, túl általános leírásai vannak a csillagjegyekben, ugyanis egy kicsit mindenki kitartó, egy kicsit mindenki bátor, vagy épp lusta, vagy akármi... El kell engedni, magad határozod meg milyen vagy, nem pedig holmi összetákolt leírás, amit horoszkópnak neveznek.

2020. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Az Ikrek jegyű ember sokoldalú, nyitott és könnyedén belevág mindenbe, viszont, ha a kíváncsisága alábbhagy, akkor rögtön abba is hagyja a dolgot. Ezért tartják úgy sokan, hogy az Ikrek sok mindenben jó, de semmiben sem tökéletes. A megoldás az lehet erre a problémára, ha a megkezdett folyamat (munka, tanulás, alkotás) közben fenn tudja tartani magában a motiváltságot. :)
2020. dec. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

#6 Na de kérdezem én, ez nem egy általános, mindenkire ráhúzható dolog? Hiszen mindenki így működik, hogy addig csinál valamit jól, amíg van benne érdekeltsége, ha meg már nincs, akkor abbahagyja. Vannak persze kivételek, mikor akarva-akaratlanul is megy valami az embernek, de ez nem jelenti azt, hogy érdekeltség hiányában el is végzi azt a valamit.

Tartom magamat ahhoz amit írtam, a horoszkóp butaság.

2020. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
64%

7#esnek: Igen ez igaz csak ezek a tulajdonságok bizonyos emberfajtákban mint pl. az ikrek típusú emberekben intenzívebben van meg mint átlagosan a többi emberben és ez vonatkozik a többi fajta emberre is. Tehát úgy értem,hogy a horoszkóp az bizonyos emberfajtákat jelent. Viszont az ilyen újságokban meg modern könyvekben össze írogatott horoszkóp címen lévő kitalációknak véleményem szerint nem sok közük van a valódi horoszkóphoz. Én nem olvastam még utánna ennek de majd tervezem és persze biztos forrásokból.

Egyébként az ilyen magazinoktól meg mit várunk ha a valódiságot keressük bármivel is kapcsolatban :D

2020. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem a magazinos horoszkópra gondoltam én sem. A horoszkóp csak egy eszköz, amivel csoportosítunk, osztályozunk dolgokat. Attól még lehet hibás a módszertan, ez esetben pedig nagyon is az. Kétes/nem bizonyított alapokon nyugszik az egész.

Előbb határozza meg az embert a környezet amiben nevelkedik, a szülei, a neveltetés amiben részesül és az örökölt viselkedési formák, mint holmi horoszkóp.

2020. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok és pontosítanék a válaszomon!


Ha esetleg nem látszik még az adott probléma egyértelmű megoldása, esetleg az elérendő cél a relatíve távoli jövőben található, akkor egy stabilabb csillagjegyű ember tovább harcol ezen cél eléréséért, az Ikrek viszont, gyakran feladja a dolgot.


Azzal egyetértek, hogy "bulvár-horoszkóp" ostobaság, ellentétben az egzakt, személyre szabott, asztrológiai képlettel. :)

2020. dec. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!