Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek meg Rák nem olyan rossz...

Ikrek meg Rák nem olyan rossz páros? Ez hasonló mint kos meg szűz?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 11:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Végülis nem legrosszabb páros még mindig jobb mint Rák meg vízöntő
2020. dec. 8. 11:05
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek?
2020. dec. 8. 11:05
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Ki az a hülye aki szerint a születési dátumtól függ az, hogy kik mennyire jó párosok???
2020. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Ikrek levegő,rák víz

Szegény rákok alapból nem nagyon jók

2020. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
A csillagjegyek egyáltalán nem határozzák meg az emberek személyiségét, így két ember kapcsolatát sem. Persze biztos nekem jön majd valaki, hogy mit trollkodik, viszont ez az igazság.
2020. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szinte soha nincs olyan, hogy valaki a születési csillagjegye tisztán érvényes legyen, egyértelműen hozza azt az archetípust.

A holdja, az aszcendense, a házak, a bolygók állása olyan módosításokat tud hozni, hogy akár kioltja, vagy ellentétesbe is fordíthatja a csillagjegyre vonatkozó személyiségjegyeket.

Szórakoztató adalék, esetleg 20-30% (csak tipp) -ban lehet ennyi ismeretében figyelembe venni.

Egyébként nem értek a horoszkóphoz, csak a rendszer működésére írom.

2020. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem egyébként, hogy sokan bizonygatjátok itt, hogy márpedig a horoszkópnak van értelme, meg igaz, stb. Szóval ha így van, akkor fejvadász cégek, meg komoly munkáltatók, multik, stb, ahová ha jelentkezel dolgozni, akkor át kell menned egy 2-3 fordulós interjún, van, hogy grafológust is bevetnek, hogy kielemezzék a kézírásodat, lecsekkolnak minden lehetséges formában, na ők miért nem kérdezik meg soha, hogy mi a horoszkópod, és mikor születtél pontosan, hogy kiszámolhassák az aszcendensed meg minden ilyet? Mert buták, és nem értenek hozzá?
2020. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként Kínában a HR-esek foglalkoznak a horoszkóppal is, pl a Tigris évében születetteket nem szeretik, lázadónak tartják, nem csapatjátékos, és nem nagyon veszik fel. Ezt tudják az emberek is, és ezért Kínában a Tigris évében születik a legkevesebb gyerek, mert a szülők nem akarnak egy gyereket ilyen hátránnyal útnak indítani, és inkább eltolják a teherbeesést (ha tudják)

Még egy kiegészítés, tudok olyan multinacionális cégcsoportot, akinek a magyarországi HR vezetője magas szinten ismeri/tanulja a horoszkóp készítést...de persze nem fog szerintem sem 5-6 órát egy-egy jelentkező képletének az összeállításával tölteni.

2020. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a kínai dolog is inkább hiedelem, mint tudomány.
2020. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ikrek vagyok, volt rák pasim, hiába a kémia, homlokegyenest mást gondoltunk az életről... De volt mérleg pasim is, akivel amúgy passzolni kellett volna, mégsem ment. Most ikrek vagyunk mindketten és remekül működik :D. Úgyhogy sok múlik inkább az ember személyiségén, nem azon, hogy mikor születik...
2020. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!