Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mivel bánthatja az ikrek...

Mivel bánthatja az ikrek férfi a vízöntő nőt?

Figyelt kérdés
Mivel sértheti, haragíthatja magára a vízöntő nőt az ikrek férfi? Mire figyeljen a férfi, milyen hibákat ne kövessen el?

2020. dec. 9. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ez nem a csillagjegytől függ, de alig várom, hogy jöjjenek a "tudmányos" válaszok a témában.
2020. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

1-es kérésed teljesül. 😆


Hazugsággal, és az iker férfiak nem igazán hűségesek.

2020. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ez az, éljen az általánosítás. Az iker férfiak nem igazán hűségesek. Zseniális. Még!
2020. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon jó a kommunikációja. Szeret beszélni, tud is. Jó a felfogóképessége. Vicces.
2020. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1-es 3-as iker férfi vagy?
2020. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
#5: nem. Tanultam pszichológiát, tisztában vagyok vele, melyik személyiségjegyünk miből és hogyan alakul ki. Igazából ez a horoszkóp téma mindig megmosolyogtat, és viccesnek tartom, mikor valaki komolyan veszi. De ennek is van pszichológiai magyarázata. Mulatni járok ide, ha nem haragszotok meg érte. De ha ez alapján megmondod a csillagjegyemet, akkor elismerésem! :)
2020. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mérleg?
2020. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

#6

Az asztrológia nem csak a napjegyből áll. A bulvár horoszkóp tényleg komolytalan, de csak annyiból megítélni is az. És én is tanultam pszichológiát.

2020. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7: nem, de tippelhetsz még.
2020. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azzal hogy a tortából kettőt ragad el, mert ő ikrek, mire a vízöntő nő, akinek csak 1 jár, nyakon önti vízzel, hogy így megbántotta
2020. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!