Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika jegyként, csak ők találna...

Bika jegyként, csak ők találnak meg, miért?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat szívtam már ezzel a pár jeggyel:

- Kos

- Nyilas

- Skorpió

Úgy tűnik, nem lehetséges, de mégis felváltva jönnek, eleinte szerethető karakterek, aztán tönkretesznek. Szinte mindenáron. Többnyire false érzelmeket generálnak felém, majd elnyelődnek.

De mivel nem is ismerek más jegyet, a barátaimon kívül (halak) Így nagyon nehezen döntöm el, ki az aki igazán való hozzám, anelkul, hogy megszenvedném a PÁRkapcsolatot.


Egyébként: halak aszcendens, halak hold



2020. dec. 11. 01:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Uram irgalmazz neki!
2020. dec. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam volna, hogy nem témához kapcsolódó komment fog érkezni.
2020. dec. 11. 01:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress rák jegyűt v. szüzet!
2020. dec. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

A szüzeket is kerüld el jó messzire, ha csak nem akarsz egy folyton szekáló toxic es unalmas eletet magadnak. Bár lehet a vízöntő aszcendensemnek volt unalmas. :D

Nekem nem jött be! Kossal és skorpióval is szívtam màr meg! :D

Az ok talán az lehet, hogy egy bika általàban egy “biztos meleg ölelés” ebben a hideg vilàgban. Értsd úgy, hogy alapvetően jó szívünk van és elég sokmindent eltűrünk.. amit ugye a kos és a skorpió szerintem sűrűn élvez is mivel elèg forró fejűek. A nyilasról nem tudok nyilatkozni!

2020. dec. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kost és nyilast felejtsd el. A skorpió sem az igazi. Rák pl. jó lehet, vagy bak (ha van sok türelmed). Én is bika vagyok.
2020. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Felejteném, ha nem csak ők kerülnének a közelembe. Sosem beszéltem még rákkal, bakkal, szinte sohasem, és nem emlékszem hogy velük kijönnék-e, milyenek.
2020. dec. 11. 16:38
 7/14 anonim válasza:
100%

A rákok pedig elég jól tudnak velünk működni!

Életem nagy szerelme egy rák volt.. csak rosszkor sodort minket össze az élet.

4# voltam. :)

2020. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Csak elég gond hogy a kos nők arca meg a nyilas férfiak mindig jobban tetszettek (pl színészek énekesek) szinte tudom milyenek, mi vonatkozik rájuk.

Hát remélem egyszer megfelelő tetszik meg

2020. dec. 12. 13:43
 9/14 anonim válasza:
Egyébként ez vicces, mert nyilasként arcra nekem is a bikák jönnek be inkább, mint azok a jegyek, akikhez személyiségileg jobban illenék :D A kérdésre válaszolva pedig szerintem is jó választás lehet számodra egy bak. A bak és a bika is egy nagyon ragaszkodó, magához láncoló csillagjegy, akik inkább ragaszkodnak az otthon melegéhez, valamint a régi, megszokott dolgokhoz, mint a kalandhoz és az újdonságokhoz. (Ezért igazából pont a nyilas és a kos ellentétei vagytok, véleményem szerint ezért is nem jöhetsz ki velünk jól) Valamint a bak és a bika is egyaránt anyagias csillagjegyek, akiknek legfőbb vágya megteremteni a családjuknak a biztos anyagi hátteret. Ennyit tudok, remélem tudtam segíteni.
2020. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyni kellene ezt a horoszkópot...

Bika vagyok nyilas párral.

10 éve vagyunk együtt... Van egy közös gyermekünk is!

Minden rendben van.

Az emberek voltak parasztok.

Volt már szűz horoszkópú hapsim... Ahhoz képest hogy ők rendmániások, na őnálla trehányabb embert nem láttam.

2020. dec. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!