Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nekem Skorpió a jegyem,...

Nekem Skorpió a jegyem, melyik jegy illik hozzám?

Figyelt kérdés
Egyik oldalon azt mondják hogy a Halak akivel össze tartozok ,egy másikon pedig azt hogy a nyilas jegyű nő illik hozzám,most vajon melyik az igaz?pl a Skorpió elméletileg Víz elemű, de egyáltalán nem vagyok nyugodt mint a víz inkább kegyetlenűl pusztító hangulatom van mint a perzselő tűz ha fel dühítenek, most melyik lehet az igaz inkább Halak jegyű párt keressek magamnak vagy Nyilas?

2020. dec. 14. 01:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amilyenbe beleszeretsz. Egyébként technikailag földes jegyeknél is próbálkozhatsz, mint pl.: bika, bak, stb. Mondjuk csak napjegyből kiindulni nem sok értelme van.
2020. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Amíg ki nem műveled magad, fel nem nősz, és meg nem tanulod kivédeni a hangulatingadozásaidból származó viselkedési problémáid, addig inkább semelyik.
2020. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyilas semmiképp. Halak talán vagy rák. Esetleg bika, mert nyugodt, türelmes. Ugyan nem párkapcsolat, de bikaként a skori főnökömmel jól kijövök.
2020. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyilas felejtős.
2020. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

Én a halakat mondanám. Bár nálam fordított, mert én vagyok a halak férfi. Viszont skorpió nőkkel, szinte első találkozáskor szavak nélkül tudjuk mire gondol a másik. Nagyon durván ráérzünk hogy mikor mire van szüksége a másiknak.


Halak lányt keress, és szeresd nagyon.

2020. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat srácok,a Nyilassal mi a probléma? Csak mert az eggyik oldalon olvastam róla és kb ugyan olyan pozitív parkapcsolati dolgokat olvastam a Nyilassal kapcsolatban.
2020. dec. 15. 00:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyilassal az a gond, ő nem alkalmazkodik senkihez, és túl extrovertált, kevésbé mély, mint egy skorpió.
2020. dec. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Értem hát ezt jó tudni, sajnos valamiért nagyon vonzanak a Nyilas jeggyel rendelkező nők, pl és ez most csak egy példa , nem vagyok Nagyravágyó, de pl Billie eilish az az Amerikai énekes sztár is nyilas és őt valahogy nagyon vonzónak találom Lelkiek ben nagyon hasonlítunk és ugyan azokon a kapcsolati problémákon mentünk keresztűl, az életem ugyan az mint az övé kivéve hogy én nem vagyok énekes se sztár csak egy átlag ember.
2020. dec. 15. 05:26
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem a Nyilassal van gond.

A Nyilasnak a Skórpióval.

Nyilas nőként mondom.

2020. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát ok
2020. dec. 15. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!