Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek és nyilas ellentétei...

Ikrek és nyilas ellentétei egymásnak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha haragszanak egymásra.
2020. dec. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Dehogyis! Mind a kettő megbízhatatlan szófosó. Annyi a különbség, hogy a Nyilas kevésbé felszínes.
2020. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem! :D

Évekig volt Ikrek pasim, akivel elég csúnya véget ért a kapcsolat. Most vagyok egy másik dolog elején egy Nyilassal,és abban bízom, hogy nem sok közös van bennük :))

2020. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Grimfox ***** válasza:
100%
A horoszkópban nincsenek konkrét ellentétek. A hozzájuk rendelt elem (föld, víz, tűz, levegő) lehet ellentétes, de maguk a jegyek ettől még nem lesznek azok. Az ikrek levegő jegy, a nyilas tűz, így még az elemük sem ellentétes.
2020. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul mind a kettő pozitív és válzozó jegy.
2020. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*változó
2020. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Dehogyis.

Nővérem ikrek én pedig nyilas, nagyon jó a kapcsolatunk.

Elválaszthatatlanok vagyunk.

2020. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
82%
Totál ellentétek, de nagyon jól kiegészítik egymást. 28 éve vagyunk együtt, feleségem ikrek, én nyilas és imádjuk egymást a szó szoros értelmében!!
2020. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyi a különbség, hogy az Ikrek egy kétszínű sunyi kis g3c1 a Nyilas pedig mindenkinek megmondja az őszintét. Én Mérlegként sokkal jobban kedvelem a Nyilasokat, Ikrek jegyűeket pedig hát, száműzném valahova a Grand Canyon környékére.
2021. jan. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!