Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A nyílas pasi passzol a bak...

A nyílas pasi passzol a bak nővel?

Figyelt kérdés

2021. jan. 1. 18:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem ez dönt, hány éves vagy?
2021. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Valaki magyarázza már el mi a fa*om ez az egész?
2021. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Bak nő vagyok. Állítólag a szűz, bika, rák, meg azt hiszem talán még a halak, aki passzol hozzánk. Igazából nekem csak a baráti körömben vannak ezek a csillagjegyű emberek, amúgy meg oroszlán a párom, aki nem illik hozzám. Na bumm. Szóval ne ez alapján válassz.
2021. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Bak nő vagyok.

Nyílvánvalóan nem. Mivel álltalánosságban a bak komoly, zárkózott, nehezen nyílik, ha kapcsolatba lép, általában hosszú távra tervez.

A nyilas szeret kalandozni, általában nehezen viseli a kötöttséget. Persze meg kell ismerned az illetőt, még sem ítélkezhetsz csillagjegy alapján, de azért van benne valami, mégha sokan meg is cáfolják.

Nekem volt már oroszlán kapcsolatom bakként, nem bírtam sokáig, minden elismerésem az előttem lévő baknak.

2021. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Á.Zoli válasza:
Nálunk működik nagyon-nagyon sok éve :)
2021. jan. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
semmi köze a csillagok állásának ehez
2021. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ellentétek sokszor pont emiatt vonzzák egymást...Nyilas nő vagyok, és 80%-ban bak férfiakba szerettem bele életem során....sosem volt a homlokukra írva, de messziről kiszúrtam, az a komolyság, céltudatosság, érettség, nagyon férfias tulajdonságok. Persze, én valóban más vagyok, szétszórtabb, kevésbé szorgalmas, viszont nem csak a hasonló működik a hasonlóval..úgy értem, nekem pl jót tesz, ha valaki lerángat a földre, a nyilas meg jobb kedvre tudja deríteni a komorságra hajlamos bakot.
2021. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Valaki magyarázza már el nekem, hogy miért lett mostanában ismét ennyire felkapott a csillagjegy és aszcendens téma?

Az ember személyiségét sok minden befolyásolja, de legfőképp a családi környezet ahol felnőtt és az iskolai környezetek, ahol szocializálódott.

Ha egy nagyon minimálisan (egyébként ezt kötve hiszem) köze is van ennek a csillagok állásához... annyira garantálom, hogy nincs, hogy erre keljen alapozni egy kapcsolatot.

2021. jan. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Jujj, micsoda közhelycunami.

Hát, elég sok ember, aki egy családban szocializálòdik, marhára különbözik egymástól. Pl én meg a testvérem.

Az iskolában meg főleg megfordul többezer gyerek, többezer személyiség, szerinted ők ugyanolyanok, csak mert egy iskolába jártak?


Én meg azt nem értem, aki nem bírja, vagy utálja az asztrológiát, az mi a francnak jön ide, miért lògtok fürtökben minden ilyen kérdésnél csak azért, hogy mindenhova leìrhassátok, hogy ez nem is így van, és szerinted hülyeség? Akkor lehet tiplizni másik rovatba, vagy pròbálj meg olyan kérdéseket, amihez érdemben tudsz hozzászólni

2021. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
#9, szívemből szóltál! Én is hasonlót írtam volna, de nem írom le burkolva se ugyanazt, amit leírtál...
2021. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!