Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen a rák csillagjegyü lányok?

Milyen a rák csillagjegyü lányok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már!
2021. jan. 1. 23:09
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik lányről beszélünk?


Gondolod, hogy az emberiség 1/12-ének (12 napjegy van) fele (abból ennyi a nőnemű) egyforma? Pfff...

2021. jan. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2021. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Borzasztóak, a legrosszabbak mind közül, szerintem kb az egyetlen jegy amiből a nők sokkal elviselhetetlenebbek mint a férfiak. Extrémen érzékeny, aljas, érzelmi zsaroló, basáskodó, kisajátító, féltékeny, egoista, ítélkező, önállótlan, sértődékeny, érzelemvezérelt gondolkodni képtelen, meggondolatlan, mártírkodó, negatív, direkt provokáló, gerinctelen, szarkavaró az összes rák nő akit valaha ismertem, a világból kifutok tőlük. Más jegyek is vannak nehéz esetek de a rák szerintem a legkomplexebben irritáló emberileg és nem lehet tőlük szabadulni sem mert olyanok mint a piócák, de persze kinek mi, aki képes arra, hogy a seggét nyalja 0-24, szolgálja és kuss legyen a neve az biztos nagyon jól kijön velük.

Hogy azért említsek pozitívumot is: nagyon családcentrikus és gondoskodó és számítani is lehet rá, de ebből is csak azok a kegyeltjei profitálnak akik benyalnak neki.

2021. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Na megjelent a szokásos Rák jegy gyűlölő,aki kb minden hasonló kérdésnél elfröcsögi a gyűlöletét,mert az anyukája v nem tudom már kije az volt!


Tapasztalatom szerint a Rák introvertralt típusú,befelé forduló,csendes,nyugodt,nem pletykás,hűséges,természet,és állatbarát!

Persze vannak kivételek,mert számít az ascendens és más bolygoallas is!


Előző válaszhoz kapcsolva,nekem is van olyan jegy,akit elfogult vagyok, nem szeretek!Most húzzam rá az összes Ikrek jegyure,hogy harsány,nagypofaju,iranyitasmanias pszichopata!Hazudós,pletykás szarkavaro!Aljas,és bosszúálló,kétszínű,és hűtlen cafxka...

2021. jan. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyutterzoek és sertodekenyek. Hajlamosak a bosszúra.
2021. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!