Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió jegyű ismerősötök...

Skorpió jegyű ismerősötök hogyan állt bosszút rajtatok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 14:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Megváltoztatta a wifi jelszót.
2021. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy ikrek (vagy bármilyen más jegy) sértődik meg, és hallgat 3 napig, akkor azt mondják rá, megsértődött.

Ha egy skorpió sértődik meg, és hallgat 3 napig, akkor azt mondják rá, hogy a hallgatása bosszú.

2021. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Nálam, ha túl messzire mennek, megszakítok minden kapcsolatot.

Nem bosszúból, hanem mert nem kínzom magam olyan emberek társaságával, akik rombolóak.

Meg nem egyik napról a másikra, azért van előzménye, előtte minimum szóvá teszem.


2es voltam, skorpió

2021. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

A bizalmamba férkőzött, és ott támadott hátba ahol a legkevésbé sem vártam.

Soha többé nem kap bizalmat tőlem egy skórpió sem.

2021. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

1. A csillagjegyeknek semmi köze az emberek személyiségéhez.

2. Rajtam nem akart még bosszút állni senki, és nem is igen tettek semmi rosszat velem.

2021. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
5- öske,biztos, hogy jó helyen vagy?
2021. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Attól, hogy ezotéria csoport, még nem akarok félrevezetni senkit. Megteszitek ti azt magatoknak itt.
2021. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

skorpió vagyok.

pont h én tapasztaltam azt, hogy sok ember akiben megbíztam, kedveltem stb. azok támadtak rútúl hátba.

Aranyláncot loptak tőlem, úgy hazudtak, hogy kirúgassanak és abból egyszer sikerült is másoknak. volt h a lakásom miatt akartak kihazsnálni. volt h egy barátnőmet kisegítettem h nálam lakott, de nem keresett melót, kihasznált. nem is aludhattam stb.


szóval nem horoszkóp alapján kell megítélni az embereket. én senkit sem használtam ki, senkit se csaptam be, nem kavartam a szart és senkin sem áltam bosszút. nem is lehetséges. az élet eleve kegyetlen tud lenni.

nem kellett semmit sem csinálnom, hogy az ilyen alakok megkapták a büntetéseiket.

motor baleset, részeg vagy cigány verekedések, lakás szétesése, komoly lábtörés, agysérülések és betegségek- volt aki megőrült attól h azt képzelet h én időt s energiát pocsékolok a bosszúra. rákos betegség stb.


én hiszem h semmi köze sincsen az emberek személyiségéhez a horoszkópok. hiszem h mindenki megkapja a magáét.

2021. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%

Sehogy, nem tudtak túljárni az eszemen:D

-oroszlán

2021. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

Még általánosban kamu sztorikat mondott a kiszemeltemnek, hogy ne kedveljen. Mondjuk visszaadtam neki, mert készítettem róla egy gúnyrajzot és ráírtam:"Szar lehet, mikor egy igaz barátod volt, de azt is elvesztetted. Boldog egyedül létet a kamukkal és várni, mikor szúrnak hátba, puszi."

Aztán egy év múlva jött sírni, hogy kajak senki sem szerette csak én.

2021. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!