Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Az Oroszlán jegyűek melyikkel...

Az Oroszlán jegyűek melyikkel jönnek ki jobban? Ikrek vagy Mérleg?

Figyelt kérdés
Én Mérleg vagyok anyukám Ikrek és nővérem pedig Oroszlán. Sokszor van, hogy közös programot rendezünk, de azt vettem észre, hogy mostanában nővéremnek egyre többet veszekedik anyámmal és sokat üvöltöznek. Általában nővéremmel jól elvagyunk, elbeszélgetünk, stb. de mostanság velem szemben is megváltozott. Tapasztalatok
2021. jan. 9. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Én oroszlán vagyok, anyukám ikrek, a legjobb barátnőim ikrek és a barátom is ikrek! :D

Szerintem valami történt nővéreddel amiért feszült, feldúlt, de nem tudja levezetni, magába folytja és hirtelen kitörésként éppen arra zúdul aki elötte van. Hidd el ő is rosszul érzi magát ilyenkor amikor rámordult valakire.

Legalább is én ilyen vagyok.

2021. jan. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angel3000 ***** válasza:
29%
Szia! Inkább az Iker csillagjegy jobban passzol az Oroszlánhoz. Minden jót!
2021. jan. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ikrek-oroszlán párost ismerek. Ikrek kiabál, oroszlán tűri.
2021. jan. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mérleg
2021. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!