Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak férfi és Rák nő szerelme...

Halak férfi és Rák nő szerelme működik? Vannak itt ilyen párok? Milyen a kapcsolatotok? :)

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel tulajdonképpen két vízjegyű karakterről beszélünk, ezért alapvetően könnyen egymásra tudnak hangolódni. Mindkét jegy mély lelki világgal rendelkezik, belső nyugodság jellemzi őket. Türelmesek egymással, simulékony személyiségek. Tehát jó hallgatóságot találnak egymásban, egy idő után könnyen megnyílnak egymásnak, ezáltal egy kreatív és produktív kapcsolat alakulhat ki köztük. A Halak figyelme nehezebben korlátozódik egy témára, óvatosan kíváncsiak és könnyen tudnak rajongani valamiért. Ez egy férfi esetében nagyon pozitív tulajdonság az udvarlásnál, a párkapcsolatban pedig segít elkerülni az ellaposodást. A Rák pedig határozottabb, dominánsabb, de pont olyan stílusban, hogy ha a női fél a Rák, akkor az egyáltalán nem okoz elnyomást a szintén vízjegyű férfi számára, sőt inkább előre viszi a kettőjük kapcsolatát. Ha tűz/föld aszcendenssel rendelkeznek, akkor bizonyos periódusokban előtörhet a konforontáció, de az hamar el is múlik és csak megerősíti az érzelmeket. Lvegő aszcendensél pedig hajlamosak másként gondolkodni és elfelejteni egymás nézőpontját, viszont a domináns víz sodrása mindig visszatereli őket a közös hullámhosszra.


Lényegében nagyon jól működhet egy ilyen kapcsolat két ember között, viszont ahhoz az kell, hogy mind elhidd ezt a sok légbőlkapott hülyeséget amit az előbb leírtam neked.


Üdv, egy hozzánemértő

2021. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sirok 😂😂😂 kossz szépen nagyon kedves vagy ,remélem most jót szorakoztal 😃 Mindenesetre én jót röhögtem a végén ..
2021. jan. 17. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:

De remélem leesett, hogy csak segíteni akartam... Ez az egész asztrológia ebből áll, mennek az okítások és nagyotmondások, pont mint amiket írtam. Csak az összes "hozzáértő személy" az utolsó mondatomat nem közli veled. Te pedig elhiszed, és irreális alapokra építed az életed/párkapcsolatodat. Ne ilyen komolytalan dolgokra alapozz.


Üdv, egy hozzánemértő

2021. jan. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen párt, kb 25 éve vannak együtt és nagyon jól megvannak.
2021. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halak férfi vagyok. Szerintem ez a legjobb párosítás, ami létezik nekünk. Olyan mesébe illő életszakaszban sose voltam, mint amikor rák nő volt a képben.
2021. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!