Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik szerintetek a legirritá...

Melyik szerintetek a legirritálóbb csillagjegy és miért?

Figyelt kérdés

Olyan csillagjegyekre gondolok akiknek már a szimpla jelenléte és kisugárzása is idegesít. Kinek a legidegesítőbb a viselkedése és Pl. Legszívesebben melyiket küldenétek el melegebb éghajlatra amikor csinál, vagy éppen nem csinál vagy ha nyilatkozik valamit. Illetve pl. Melyik a leggonoszabb? Ami ugyebár megintcsak egy irritáló tulajdonság.

Tapasztalatok alapján írjatok légyszi és azt is, hogy miért az a csillagjegy a legirritálóbb nektek.


Aki nem hisz a horoszkópban és fontolgatja magában, hogy írjon-e ide valami teljesen hülyeséget, a témától eltérő és a horoszkópokat degradáló szöveget, az kérem ne tegye, ugyanis arra nem vagyok kiváncsi.

Ha nem érdekel vagy hülyeségnek tartod akkor egyszerűen görgess tovább!

Köszi előre is a válaszokat! :)



2021. jan. 21. 21:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
66%

Az irritáció megélése abból fakad, hogy mennyire vagyok képes elfogadni különbségeket, és mennyire tudok empatikus lenni.


A tolerancia témakörét a Vénusz planéta jegy, és házhelyzete, annak fényszögei képezik le.


Érdemes befelé figyelni, hogy miért projektálunk kifelé...


Szép estét. :)

2021. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

#1

Igen, nyilván magamba fogok kutakodni, mert amúgy nem minden második kérdés szól arról, hogy melyik csillagjegy a leggázabb....

Nekem miért ne lehetne feltegyem a kérdést? És miért is nem kaphatok rá NORMÁLIS válaszokat?

Egyébként nyugi nem magamból kiindulva írtam a kérdést, hanem másokéból, hogy kinek melyik csillagjegy. És toleráns vagyok egyébként. Ez csak simán egy kíváncsiságomból fakadó kérdés, nevezheted statisztikai kérdésnek is ha úgy jobban tetszik...

2021. jan. 21. 21:57
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom mi az első csillagjegye, de az övé.
2021. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
30%
Skorpió, Nyilas, Vízöntő, Rák.
2021. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%
A skorpió bosszúálló is, tehát ő a leggonoszabb. Vízöntő, nyilas szimplán szélhámos. Rák sem szimpi.
2021. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
44%
Ennél kimerítőbb magyarázattal nem tudok szolgálni, hisz megválaszoltam a miértet, a melyik pedig mindig ennek a függvénye, ugyanis értelemszerűen azt az archetípust tartod irritálónak, amit magadban nem tudsz integrálni, mivel csak olyasmit tudok felismerni másban, ami bennem van.
2021. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
71%
Vízöntő
2021. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! De kérlek titeket indokot is írjatok vagy legalább egy tapasztalatot/eseményt ami miatt az adott csillagjegy számotokra a legirritálóbb.
2021. jan. 21. 23:00
 9/43 anonim ***** válasza:
59%
Oroszlán és mérleg nő. Kegyetlen rosszindulatú a többség. És a skorpió pasas. Azok meg bosszúállok, kicsinyesek.
2021. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
72%
Ikrek. Sose tudod, a 2 énje közül melyik fog hozzád szólni. Ők se tudják...
2021. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!