Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan lehet valaki külsejéből...

Hogyan lehet valaki külsejéből megmondani, hogy mi a csillagjegye?

Figyelt kérdés
Ha valamikor feljön a csillagjegy téma beszélgetésekben, akkor mindenki azt tippeli, hogy skorpió vagyok, és ez így igaz :D Ma volt nálunk egy szerelő csávó, és az is mondta nekem, hogy "te tuti skorpió vagy" pedig nem is beszéltem vele soha életemben :D

2021. jan. 22. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szinten skorpio, es meg szoktak erezni. Szerintem ez nincs kapcsolatban a kulsovel.
2021. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
86%
Én a nyilasokat ismerem meg nagyon durván, valahogy mindbol ugyan olyan energia árad:D
2021. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Vannak olyan arcvonások ami a legtöbb csillagjegynél jelen van (nem csak napjegy). Példaként, hogy az oroszlánoknak nagyon dús a haja.

[link] - hogyha tudsz angolul ez az oldal nagyon jól leírja és pontosan!

2021. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Akit érdekelnek a csillagjegyek és odafigyel az emberekre, egy idő után elég jól ráérezhet, mert akár hiszünk benne, akár nem, ha nem is mindenkinél, de a többségnél megvannak a jellegzetes vonások, viselkedés, kisugárzás.
2021. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a külsőt inkább az aszcendens határozza meg, én hiába vagyok Bak, az aszc.-em Rák és illik rám a leírás, a nagy szemek, kerek arc, hosszú végtagok, stb...
2021. jan. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!