Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezek a személyiségjegyek...

Ezek a személyiségjegyek melyik csillagjegyekre jellemzőek általánosságban?

Figyelt kérdés

Csak normális válaszokat várok!


1. Legszívesebben mindig csinálnának valamit, könnyen unatkoznak. Sokat beszélnek, de néha nagyon csendesek. Nem mindig mondják ki, amit gondolnak. Igen hangulatemberek, konkrétan több személyiségük van, néha olyanok, mint egy szerény kislány, néha mint egy rossz r*banc. Szereti, ha rá figyelnek, érzékeny, szinte mindig vidám, jó indulatú, társasági ember.


2. Vidám, energikus, mindig csak menne. Sokat beszél, barátkozós, szókimondó, utál egyedül lenni, hangulatember, igen érzékeny, hűséges. Elég fiús lány, nem szeret sminkelni, csajos ruhákban járni.


3. Nyitott, barátkozós, kedves, érzékeny, mindenkivel barátkozni akar, kíváncsi, figyelmes. Sokszor nem gondolkozik, igen impulzív. Szeret mesélni, jó storyteller. Fontos számára a megjelenés.


4. Csöndes, visszahúzódó, határozott, kissé uralkodó típus. Önbizalomhiányos, ezt jól titkolja. Komoly, koránál érettebb. Szókimondó, fontos neki a külső. Szeret egyedül lenni, nincsenek olyan közeli barátai. Jó a logikája.


5. Drámai, érzékeny, visszahúzódó, művészlélek. Fiús lány, de inkább a lányokkal lóg. Igazi különc, sokak szerint furcsa.


6. Csöndes, visszahúzódó, de társaságban is jól érzi magát. Segítőkész, szókimondó, nehezen sértődik meg. Mindig csak segíteni akar, nyugodt természet. Nagyon szerény, az egyszerű megjelenést szereti.


7. Kedves, nyitott, segítőkész, nem érdekli, hogy mit gindolnak róla, érzékeny, nincs túl sok közeli barátja. Hangulatember, fontos neki a családja. Szeret tanácsokat osztani.


8. Érzékeny, művészlélek, különc. Imád enni, nem igen szereti a változásokat. Nem igen mondja ki, de vágyik a sz*xre. Abszolút fiús lány, és nem érdekli, hogy mit gondolnak róla. Hangulatember.


9. Nyitott, barátkozós, kissé különc. Érzékeny, hűséges, humoros, hangulatember. Ha valakit nagyon szeret, ragaszkodik hozzá. Művészlélek, tehetséges is a művészetben. Kicsit hiperaktív.


10. Csöndes, magának való, nagyon érzékeny, megértő, segítőkész. Mindenen képes sírni. Kissé különc lány, és igen szókimondó. Nuygodt és türkelmes.


11. Zárkózott, érzékeny, segítőkész, kissé furcsa, fiús lány. Zárkózottsága ellenére szívesen barátkozik, de azt is elég nehezen.



2021. jan. 25. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szerintem a csillagjegyekhez a külsőség ANNYIRA nem tartozik. Pl a kettes pontnál a fiús lány... mi köze van ennek csillagjegyekre? Van szűzben, bakban, rákban stb-ben ilyen stílusú lány. A 11 pontból ha nem a feléhez azt írtad, hogy fiús lány akkor egyhez se. Ne kötekedésnek vedd, de kb az összes ugyan olyan

Ami rám tartozik, az a 7-es (bak vagyok)

2021. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. jan. 25. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy valószínűleg nem ez lesz a jó válasz, de én Bak vagyok és az első pontban tökéletesen leírtál engem😆
2021. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Szűz vagyok es a 6. pont illik rám. Nem szeretek általánosítani, így nem tippelnék a többinél, bárki lehet bármilyen csillagjegytől függetlenül.
2021. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de rám minden illik, de nem vetem meg a szoknyát. Oroszlán~
2021. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én vízöntő vagyok, és az első rám nagyon passzol
2021. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!