Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek egy Mérleg fiú...

Szerintetek egy Mérleg fiú összeillik egy Kos lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami asztro-hívő de most elkezdett érdekelni ez a téma. És előre leszögezném, nem horoszkóp alapján akarok párt választani (ezt a döbtést már megbántam egyszer) beszélgettem egy Ikrek jegyű lánnyal aki nagyon szimpstikus volt nekem, én is neki és mikor jártunk akkor kezdtem jobban megismerni és egy hét után szakítás lett a vége. Na de a kérdésre visszatérve, jó páros a Mérleg-Kos? Tudnak együtt élni teljes nyugalomban és harmóniában?
2021. jan. 27. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem annyira régen ismertem meg egy mérleget,és van egy kos ismerősöm,valahogy nagyon nagy hasonlóság van a 2 személy között,legalábbis eddig ezt vettem észre. De azért a Kos simán elmehetne Ikreknek is,engem sokszor kiborít mindkettő (bár nem mérleg vagyok),és azért bőven kell alkalmazkodni a Koshoz,de biztosan menni fog!
2021. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2021. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát mérlegelés meg ki után koslatsz.

Próbáld ki azt ha igen akkor jó, ha nem akkor az is kiderül.

2021. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen igen és igeeen

Én kos vagyok és imádom a mérlegeket,sok mérleg barátnőm volt már (csak barátság ugye mert lány vagyok :D) de mindig kijöttem velük,nyilván vannak tulajdonságok amiket nem szoktam bírni pl ahogy fontoskodnak meg olyan dolgokba ütik bele az orrukat amikhez semmi közük.

De ezt leszámítva nagyon jó velük beszélni,viccesek,megértőek.

A pasiknál pedig általában van egy olyan erős szexuális kisugárzásuk aminek én nem szoktam tudni ellenállni,igénytelen mérleget még sosem láttam.Ráadásul a mérleg pasik mindig letudtak eddig nyugtatni úgyhogy a válaszom a kérdésre egy nagy igen még egyszer :D

2021. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én Kos vagyok (lány).

Birom a Mérlegeket, mert barátságosak és könnyen megtalálom velük a közös hangot, ami nálam ritka, mert nem barátkozom túl könnyen, de a Mérlegek általában megkörnyékeznek, mert úgy veszem észre, hogy szimpatikus vagyok nekik és mire észbe kapok már tök jót beszélgetek velük és megnyíltam nekik. Én szeretem őket nekem csak az nem szimpi bennük, hogy némelyik tényleg pletykás és kibeszélnek másokat és néha tényleg szeretnek tudni olyan dolgokat amikhez nem sok közük van.

2021. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!