Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Oroszlán és mérleg vonzák...

Oroszlán és mérleg vonzák egymást? Milyen páros szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Oroszlán nő vagyok. Sosem vonzódtam Mérleg jegyű emberhez.
2021. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az oroszlán alapjában elég agresszív állat, képzelheted, hogy milyen lehet, amikor erőszakkal próbálják megmérni a súlyát egy mérlegen.
2021. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Mi elváltunk.

Nem hiszem hogy ezért.

Összességében egy nyugodt kiegyensúlyozott kapcsolat volt,amíg működött.

Nem öltük egymást később sem. Normális egyszerű válás volt.

A mai napig bármikor felhivhatnánk egymást,ha segítségre lenne szüksége bármelyikünknek.

2021. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Igaz, nálunk az anya-lánya páros oroszlán-mérleg, de szerintem működhet. Az oroszlán törtető és határozott, így viszi előre a mérleget is. A mérleg pedig nyugodt és kiegyensúlyozott, ami jót tesz az oroszlánnak.
2021. jan. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem frankón kikergetik egymást a világból. Oroszlán nőként egyszer volt dolgom mérleg pasival. Súlyosbító tényezőként zenész volt az illető. Rémálmaimban ne jöjjön elő az az időszak...
2021. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Párosként nem tudom, de én azt vettem észre, hogy elég sok Mérleg és Oroszlán van akik legjobb barátok (de ez csak az én véleményem, én se nem Oroszlán, se nem Mérleg vagyok).
2021. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Oroszlan no vagyok, 5 eve vagyok egyutt merleg pasival, nem zokkenomentes, egyikunk sé konnyu eset (az se segit hogy muveszek vagyunk mindketten) de abszolut mukodokepes ha megtanulod megerteni a masikat. Nekem o az aki a legjobban meg tud nyugtatni de ha az van 0.2 masodperc alatt ki tudna kergetni a vilagbol. Ha vegtelen harmoniara vagysz nem egy oroszlan-merleg kapcsolat fogja ezt megadni neked, unatkozni viszont nem fogsz soha.
2021. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gergelice16 ***** válasza:

Legjobb barátom horoszkópja rák, és ő a legnyitottabb ember akit ismerek. Még ha feltesszük, hogy van valóságalapja a horoszkópnak (elég sokan bizonyították, hogy nincs, olvass utána), akkor is vannak kivételek! Ha úgy érzitek, hogy jók lennétek együtt, akkor próbáljátok meg, és ne mások véleményétől függjetek.

Szerintem erre az is elég bizonyíték, hogy a fenti válaszok alapján sincs egyértelmű válasz a kérdésedre.

2021. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!