Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Halak csillagjegyüek melyik...

Halak csillagjegyüek melyik csillagjegyel nem jöttök jól ki?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Bak, Kos
2021. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nyilas sincs odáig a halak-ért.
2021. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Kos agyfaszt kap a Halaktól.
2021. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az Oroszlánkkal nem jövök ki.
2021. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkivel jól kijövök.

Édesanyám kos, de muszáj elviselnie :D

2021. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A halakkal.:) Agybajt kapok a művészlelkünktől, a szétszórtságunktól, az érzékenységünktől, attól, hogy sunyin visszahúzódók tudunk lenni és hogy annyira nem erre a világra valók vagyunk.


A főnököm kos, hülyét kapok tőle. Viszont a 6 éves gyerekem is kos és imádom, elég jól kijövünk.:)


Az oroszlánok nagyon vonzanak, de vegyes az érzésem velük kapcsolatban.

2021. jan. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
60%
Én csak az ikrek jegyűekkel nem jövök ki jól. Legjobb barátaim tűz jegyűek, néha az agyukra megyek, de nagyon jól kiegészítjük egymást. Az ikrek viszont szörnyű, apám, anyósom, sógornőm ikrek, rengeteget beszélnek, csak önmagukról, megbízhatatlanok, kibeszélnek a hátad mögött, hazudnak rendszeresen.
2021. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az oroszlánnal.
2021. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről nagyon kis cukiknak tűnnek, de elég rafináltak és számítóak is tudnak lenni. Aranyosak, értenek az emberek nyelvén. Szeretnek álmodozni. Nagyon mélyérzésűek és érzékenyek.
2021. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Hú, én nekem a nyilasokkal vannak problémáim, mindig dominancia harcaim vannak a nővéremmel, aki nyilas (halak-kos határán születtem, nyilas aszcendens vagyok egyébként, szóval ez még érdekesebbé teszi, miért nem bírhatjuk egymást)

Eddigi egyetlen exem halak volt, elég tutyi-mutyi, amolyan nyálas incel típus, aki lehordja magát és a nőket is, mindemellett nagyon érzékeny, és hihetetlenül idegesítő, nagyon a saját fejében élt és nemigen lehetett vele szót érteni.

Bakok: apám az, vele nem jövök ki annyira, de rossznak nem mondanám a viszonyunkat, inkább kinosnak. 2 bak fiú barátom is van, mindkettő nagyon racionális, támogató és úgy érzem jól megértjük egymást, ők gyakorlatiasságukkal segítenek, míg én a lelki bajaikat oldom meg. Ha épp nem pszichológust játszunk, tök jól elbeszélgetünk arról, ami épp eszünkbe jut.

Bika: öcsém és nagyapám. Nagyapám irritál kissé, de nem rossz ember. Öcsém egyik kedvenc családtagom, nélküle kb sehol se lennék.

Rák:mamám az, nagyon érzelmes, ő áll hozzám a legközelebb, de gyakran érzem, hogy túl durva vagyok vele anélkül, hogy ezt akarnám, így, ha minden rák ilyen érzékeny, lehet nem jó választások nekem a jövőben.

Oroszlán: anyám, jól kijövünk, de úgy érzem csak magával foglalkozik és nem figyel rám eléggé, kedves, mindent megteszi értem és támogat, de gyakran elfelejti amiket mondok neki és kérek tőle, nem hallgat elég figyelmesen, és ez fáj kicsit.

Szóval nekem a NEM listán csak a Nyilas meg a Halak van eddig, minden más horoszkópból vagy nem ismerek senkit eléggé, vagy vannak pozitív példám, de ez a 2 "spiri" "szentimentális" jegy kikészít. Én magam sokkal inkább érzem magam törtető kosnak, vagy kos-halak-nyilas mixnek, mint szimpla tipikus halaknak.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú, valahogy elkapott a lendület.

2021. febr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!