Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyennek látjátok a mérlegeket?

Milyennek látjátok a mérlegeket?

Figyelt kérdés

Tudom elég általános és sok féle ember létezik egy horoszkópon belül is, de azért érdekelnek a tapasztalataitok velük.

Mérlegként kérdezem



2021. jan. 31. 20:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nekem egyértelmű hogyha horoszkóp kategóriában kérdezek akkor a mérleg csillagjegyű emberekre gondolok, de bocsi ha nem voltam elég pontos
2021. jan. 31. 20:24
 2/14 anonim ***** válasza:
2021. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ingadozó
2021. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom őket
2021. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
80%
Szerintem a mázsáló a legpontosabb
2021. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Kos vagyok. Jól kijövök a Mérlegekkel bár nem mindegyik túl szimpatikus, de amelyik igen az nagyon megfog. Barátságosak, közvetlenek, könnyen megtalálják másokkal a közös hangot. Jó megjelenésűek, mosolygósak, nem szeretik az igazságtalanságot. Sokszor döntésképtelenek, de ha elhatározzák magukat valami mellet, akkor az mellől nem tágítanak. Nem akarnak senki lelkébe beletaposni ezért igyekeznek mindig finoman fogalmazni ha valami nem tetszik nekik és próbálják úgy rendezni a dolgokat, hogy ne legyen sértődés. Nem haragtartóak vagy bosszúállóak, de nem is felejtik az őket ért bántalmakat. Sokszor idegesítik őket az emberek és sok mindenkit kibeszélnek ennek ellenére mégis egy emberközpontú jegy, mert nem bírja a magányt, mindig kell hogy legyen vele valaki. Sokat foglalkozik másokkal. Néha talán túlzottan is másokkal van elfoglalva. Szereti jól érezni magát és szivesen megy bárhova igazából. Szeret bulizni, táncolni, jókat enni, inni, filmet nézni, sétálni szinte bármilyen programra vevő.
2021. febr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kosként, én is kimondottan bírom a mérleg jegyűeket.
2021. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Skorpió vagyok engem őrületbe kergetnek. Főleg a döntés képtelenség.
2021. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
A skorpió mindenkinél okosabbnak hiszi magát. Semmi szeretni való nincs benne sajnos.
2021. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a trollokat 😂😂 na, de viccet félretéve: párom Mérleg, legalábbis, most még párom...elég nehéz vele őszintén beszélni, mert folyton mindenki igényeit ki akarja elégíteni, ezért azt mondja, amit hallani akarok - szerinte. De nekem Szűzként ez a rengeteg mellébeszélés kezd mostanában sok lenni.
2021. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!