Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiához értő emberek!...

Asztrológiához értő emberek! Hogyan jellemeznétek egy olyan embert, akinek a Mars és a Plútó is az első házban van?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kész katasztrófa ! A Plútót küldjétek át a második házba, talán akkor igazi jellem lesz !
2021. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vajon ha van máshol élet még ebben az univerzumban, ott is élnek olyan lények, akik arról tanakodnak, hogy Xy2zw4er azért egy rohadék-e, mert a mi Földünk épp úgy állt a naphoz képest, ahogy, amikor Xy2zw4er megszületett? Elég primitív népnek néznénk őket, nem igaz?
2021. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Mars van az egyes házban ráadásul a mérleg jegyében. Ez azért gond mert a mérleg gyenge egy ilyen helyzetben.


Az egyes házas Mars a szivossagot jelzi erőt gyerünk nyomjuk stílust na és itt jön az hogy nekem ez a mérlegben van... Visszahúz. Nálam ez azt eredményezi hogy megindulok aztán elbizonytalanodom. De én még csak kezdő vagyok ebben nagyon.


Egyes házas Mars az agressziót is képviselheti de nyilván ez nem ilyen egyszerű több mindentől függ. Szó mi szó lobbanékony vagyok pedig alapvetően szűz napom van és mérleg ascm.


Ha tudsz angolul nézd meg a KRSchannel learn astrology youtube videóit. Szerintem nagyon jók.


27N

2021. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 15:55-kor válaszoló! Nekem az első házas Marsom a bakban helyezkedik el, az első házas Plútó pedig a nyilasban. :) és igen, a mérleg domináns bolygója a Vénusz, Marssal az 1. Házban elég érdekes kombináció :D
2021. febr. 4. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebből a két videóból össze tudod vetni a bolygók és a házak analógiáit.


[link]


[link]

2021. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!