Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mennyire igazak rád a sztereot...

Mennyire igazak rád a sztereotípiák a csillagjegyedről?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 20:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
79%
Az egybeesés attól van, hogy elhisszük és elég általános dolgokat szokás felsorolni ami valamennyire rengeteg emberre érvényes. Nincsen összefüggés a személyiség és ezek a dolgok között.
2021. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
79%

Hellótok!


Ezzel az egész horoszkóppal komoly kételyeim vannak. Ha igaz lenne, akkor az egyidőben született - nem iker - gyerekeknek közel azonos életútjának kellene kenni. Ezt még senki sem vette észre - a csillagjósok kivételével. Tudomámyosan semmiképpen sem tudom, hogy igazolva lett volna.

Külön ellenkezik a természettudományos érzésemmel, hogy egy Uránusz, egy Mars bolygó gravitációja érezhető hatással lenne egy emberre, amikor sokkal erősebb a Föld, a Hold és a nap gatása. Olyannak érzem, mintha valakit zavarna epy Quin együttes koncertjén valakit zavarna a karórájának a ketyegése. :)

2021. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon is. Most Obama volt asztrológusa dolgozik nekem...
2021. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én Bak vagyok és ez domináns jegy is nálam...

Ami Bak jellegzeteségekból talán igaz rám az az hogy visszahúzódó/introvertált és távolságtartó vagyok, nehezen barátkozom illetve inkább vonzódom a régi dolgokhoz, korokhoz és egy pizonyos pontig a szabályokhoz is... A gondolkozásom is "öregesebb".

Viszont az rám nem igaz hogy ambiciózus munkamániás vagyok akit csak az anyagiak érdekelnek... Ezt az utóbbi Bak sztereotípiát nagyon nem szeretem.


A Holdjegyem Nyilas - Erről nem igazán tudok mit mondani... Mármint én nem vettem észre hogy Nyilas vonásaom lennének, de anyám szerint eléggé olyan vagyok néha. Az én meglátásom szerint csak annyi hogy hirtelen haragúnak tartom magam és néha hajlamos vagyok kicsit a beképzeltségre, arrogenciára. Plusz, tágan fogalmazva szeretem a szabatságot - ezzel kicsit összeütközésbe kerülök néha a szabályszerető Bak "énemmel". Ja és szeretem a művészeteket - sok festőnek, zenésznek és zseninek volt/van Nyilas Holdjegye.


Az aszcendensem Vízöntő - Ezt egyáltalán nem érzem magamban. Talán azért mert a képletemben egy bolygó sem áll a Vízöntőben, így nincs túl nagy hatása...

Bár az érdekes hogy sokszor Vízöntő jegyűnek tippelnek és amúgy vonzódom a levegő jegyű emberekhez meg az ellentétes tüzes jegyű emberek hez is... Ez utóbbi szerintem az aszcendensem miatt van.


Amit én még jekentősnek tartok önmagamnál az az hogy a Szaturnusz nálam a Halakban és az első házban áll... Úgy tudom hogy ez az állás nagyon introvertáltá teheti az embert ami teljesen igaz rám.

2021. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
24-es vagyok... Elnézést az elírásokért!
2021. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

majdnem, de szeleburdi meg kicsit lusta vagyok szűz lányhoz képest...

(nyilas hold, rák aszcendens, bak mars ellenére 🤔)

2021. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!