Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi lehet ennek a színésznek...

Mi lehet ennek a színésznek az aszcendense?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy azok írjanak akiket jobban érdekel az asztrológia!


[link]


[link]


Persze tudom, hogy ezt látásból, a külső alapján nehéz megállapítani, ezért csak tippekre lennék kíváncsi...

Lee Soo Hyuk egyébként Ikrek (1988.05.31), de nekem valamiatt nagyon Bak "kisugárzása" van.

A Bak aszcendensen kívül nekem még a Skorpió vagy a Szűz a tippem.


Ti mit gondoltok? Más a tippetek? Szerintetek is valahogy Bakos...?


Előre is köszönöm a normális válaszokat/véleményeket!



2021. febr. 24. 13:22
A kérdező szavazást indított:
Bak
Skorpió
Szűz
Más csillagjegy
5 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ez egy Plutonikus/ enyhén Mars arc, tehát Skorpió aszcendens, vagy a Plútó fényszögeli az aszcendenst, vagy még úgy Mérleg, hogy a Plútó az első házba esik. Ha Skorpió az aszcendens akkor ugye a Mars a tradicionális ura, amire jellemző a kicsit elálló fül, mint neki.


Nehéz ez, nem ázsiaiakhoz vagyok szokva. Valószínűleg a szemöldöke sem természetes, hanem szedve van, mert ugye a skorpiónak az gyakran jellegzetes, mint ha oda lenne ragasztva.

2021. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Én is Skorpióra gondoltam egyből. Egyáltalán nem Bak jellegű szerintem (nekem is Bak az ASC-m).


Na én eléggé hozzá vagyok szokva az ázsiai arcokhoz, de aszcendens tippelgetésben nem szoktam sikerrel járni :D

2021. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 és #2

Köszönöm a hasznos válaszotokat/véleményteket! Elnézést ha lassan reagálok...


Amúgy még annyit tudok mondani a horoszkópjáról hogy Skorpió Plútója van.

Az lehet, hogy azért érzem én annyira Bak-szerűnek mert

Bak Szaturnusza és Neptunusza van?

Itt a horoszkóp chartja: [link]


A kedvenc színészem ezért elég sok interjút láttam vele a sorozat szerepein kívül és számomra a viselkedése is Bakos - nagyn emlékeztet engem a testvéremre. ...

Például amiket észrevettem, hogy igazából nem szeret annyira a központban lenni és eléggé visszafogott,visszahúzódó, sőt gátlásos is - én emiatt is találom valahogy szimpatikusnak. Néha nagyon mogorvának/ijesztőnek tűnik azért is mert nehezen mosolyog a kamerák előtt. Magáról azt mondta egyszer hogy nem szeret "cukiskodni". Amúgy könnyen megsértődik.


Sorozat szerepei általában olyan karakterek akik nem annyira szerethetőek - mármint fő jellem vonásuk az hogy arrogánsak és agresszívek, kissé antiszociálisak is.

2021. febr. 24. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

[link]


Az aszcendense ismeretlen, de itt látod a többi bolygót is legalább.

2021. febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm! Pont linkeltem én is ezt az oldalt...

Most látom hogy a Nyilas és a Bak is domináns nála.

2021. febr. 24. 14:48
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

"Az lehet, hogy azért érzem én annyira Bak-szerűnek mert


Bak Szaturnusza és Neptunusza van?"


Az önmagában nem jelent sokat. Mindkettő elég lassan mozog (ahogy az Uránusz is), csak akkor tudnám elképzelni, hogy erősen befolyásolja a kinézetét, ha esetleg az 1. vagy 10. házába esik (MC-hez közel pl.). De továbbra is fenntartom, hogy nekem Skorpió ASC-nek tűnik, főleg, mivel hogy azzal a Skorpió Plútója valószínűleg az 1. házban lenne.

2021. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Köszi az információt.

Bár én azt hittem hogy ha a Bakban van az uralkodó bolygó akkor az azért jelent vmit... De min1.😅

Akkor nagyon valószínű hogy Skorpó az ASC-je?

2021. febr. 24. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Igen, csakhogy ha ő Bak ASC lenne, a Szaturnusza szinte biztosan a 12. házba esne, nem lenne olyan "nyilvánvaló".
2021. febr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8


Asszem kezdem érten...

2021. febr. 24. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos nincs ez rá írva az arcára.
2021. márc. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!