Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik horoszkópok nem illenek...

Melyik horoszkópok nem illenek össze párkapcsolatban az oroszlánnal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A horoszkóp kifejezés nem egyenlő a zodiákus jegy kifejezéssel.

A bulvárasztrológia rosszul használja.

2021. febr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Az ökörrel.
2021. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Volt szerelmem Oroszlán volt,én Skorpió.Szóval szerintem a Skorpió nem passzol hozzájuk.
2021. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Semelyik jegy, amelyik domináns, mivel az oroszlan is az. Egy szinten oroszlannal, egy skorpioval, egy ikrekkel vagy egy kossal nem hiszem, h jol kijonnek. En skorpio vagyok, a regi kiszemeltem oroszlan volt, es minden horoszkop azt írta, hogy nem fogunk osszeilleni, vegul ez nem derult ki, hogy igaz-e, mert nem jöttünk ossze, de sztem az. Apum is oroszlan, anyum rak, de ez meg azert nem jo, mert nagyon elnyomja anyumat. :S
2021. febr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Elméletileg a halakkal pl. nem illenek össze, de mi pont ezt a párost alkotjuk és nagyon boldogok vagyunk együtt :)
2021. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Eléggé érvényes az hogy az ellentétes elemű jegyek annyira nem passzolnak... Tehát mivel az Oroszlán tűzes elemű inkább a levegős jegyekkel lehet jobb viszonyban. De ez amúgy nem csak a Napjegytől függ!

Van a Holdjegy is... És párkapcsolatnál számíthat a Vénusz illetve a Mars állása is.

2021. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Én Oroszlánként elsősorban a Szűz és Skorpió jegyűektől vagyok rosszul (elnézést, senkit nem akarok megsérteni nyilván... csak én személy szerint nagyon rosszul jártam az összessel - és elég sok volt).


Amúgy inkább a Marsot és a Vénuszt kell nézni, az jobban mutatja a kompatibilitást.

2021. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 alátudom támasztani

(szintén skorpió vagyok)

2021. márc. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mindketten oroszlánok vagyunk a párommal.

Megtanultuk, hogy egymást nem öljük, viszont egymásért bármikor.

Ha sikere van egyikőnknek akkor a másik büszkén tart erősítést hátulról.

Vannak kisebb súrlódások de nagyon erős kapcsolat. Egyikőnknek sem volt még ilyen. Ezért is házasodunk meg mindketten életünkben először 2 hónap múlva! :))

2021. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!