Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Asztrológiai szempontból az...

Asztrológiai szempontból az Oroszlánok a Halakat kedvelik? (Ők jobban bejönnek nekik vagy jobban kijönnek egymással?)

Figyelt kérdés

Most ugye menő lett ez a dolog tiktokon,és láttam egy vagy lehet több ilyet (csak egy biztosan megmaradt) ,hogy ,,Oroszlán vagyok és Halakra vadászom".

Én Halak vagyok,lány,de nem ismertem még Oroszlán jegyűt,ezért kérdezném tőletek,hogy ez amúgy jó páros?


2021. febr. 26. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, klasszikusan nem az. De általában nem csak a napjegyet szoktuk számításba venni, az ilyen felszínes divatp*csákat nyugodtan elkerülheted:))
2021. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Nem döntök ez alapján,csak tényleg nem tudtam most ez így mi,de akkor ez is csak egy ilyen divatszöveg amire megy a videókészítés😂
2021. febr. 26. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Oroszlán vagyok (mondjuk lány, nem pasi :D), és szerintem mi azt bírjuk a Halak jegyűekben, hogy eléggé mások, mint mi, és ez izgalmas.

Amit viszont én személy szerint nem bírok bennük, hogy

1)nem mindig egyenesek és őszinték, sokat kamuznak, mellébeszélnek (igaz sokszor csak a konfliktus elkerülése végett, nem rosszindulatból)

2)elítélnek és lefikáznak másokat, de nem szívesen mondják egyenesen a másik szemébe, inkább sunnyognak

3)borzasztó mártírok tudnak lenni


De amúgy nagy igazság, hogy nem az asztrológiára kell alapozni egy ismeretséget :)

2021. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első annyiból igaz rám,hogy utálom a konfliktust,úgy hogy ha tudom,hogy esélytelen,hogy jól kijövök belőle,akkor nem megyek bele inkább egyetértek😬 Meg szerintem a legtöbbünkre igaz,hogy azt hisszük ,,ismerjük a másikat",meg nem adunk magunkból sokat de ,,elvárjuk" hogy a másik meg megbízzon bennünk. Ezeket így utálom,meg próbálok változtatni🤦‍♀️


Az Oroszlánokról is tudnál írni?😁 Tényleg velük meg a mérleggel,szűzzel nagyon nem vagyok tisztába😂

2021. febr. 27. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: hát, magamból kiindulva, kábé így tudnám jellemezni magunkat:


-szeretjük az érdekes, kicsit különc embereket

-utáljuk a felesleges szabályokat és megkötéseket (ld. Szűz jegyű emberekkel sok bajom volt...)

-párválasztásnál nem a külső a legfontosabb (hiába mondják sokan, hogy az Oroszlánoknál minden a kirakat és a magamutogatás... nagyon nem, max a hülyébbeknél), hanem olyasvkit keresünk, akivel kölcsönösen felnézünk egymásra és jól érezzük magunkat egymással

-szeretünk felvidítani, biztatni másokat

-általában kedvesek vagyunk mindenkivel (ebben sztem a Halakra hasonlítunk), még akkor is, ha nincs rá okunk

-legjobban azt utáljuk, ha valaki levegőnek néz, megszégyenít, vagy elbátortalanít minket

-könnyen megsértődünk, de aztán meg is bocsátunk hamar

-utáljuk az alakoskodó, rosszindulatú, negatív, energiavámpír embereket


Én úgy vettem észre, ezek a "tipik oroszlán" emberekre mind jellemző általánosítások. De amúgy tényleg sokat számít a többi bolygóállás is, pl. nálam a Hold Halakban van, a Vénusz Rákban, stb így elég "vizes" oroszlán vagyok.

2021. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze én is azt mondom, hogy nem az asztrológiára kell első sorban alapozni, de én oroszlánként a falat kaparom a halakt, több közeli ismerősöm van/volt halak
2021. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!