Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik hisznek a horoszkópban,...

Akik hisznek a horoszkópban, lehet egy kérdésem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos, személy szerint én nem hiszek benne, de tiszteletben tartom ha valaki hisz benne, nincs vele semmi bajom. A hitünknek nem kell egyeznie hogy barátok lehessünk. Mégis, ha kérdez hogy hiszek-e benne, miért érzem azt hogy megfagy a levegő miután azt válaszoltam hogy “nem”? Ezzel valakit megbántok esetleg? Mivel ha igen, megprobálok máshogy válaszolni, de az esetek többségében ahogy ezt válaszoltam, vagy enyhén utaltam rá hogy én nem hiszek benne, az emberek online körben nem beszéltek velem többet, való életben pedig csak megfagyott a levegő, és nem erőltették nagyon ezt a barátkozás dolgot. Félre téve magamat, a neten is találok veszekedéseket hogy szegény pali csak annyit mondott hogy nem hisz benne, a másik meg már elküldte a melegebb éghajlatra. Ez miért van? Min változtassak hogy kikerüljem ezeket a helyzeteket? Ez miért érint másokat ilyen érzékenyen?

2021. márc. 3. 14:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Én mindig azt mondom hogy személy szerint nem de akár lehet is benne valami (valvonas közben)

Nem nagyon vagyok mondjuk olyan csoportban ahol ez annyira különös lenne

Ha nem vagy lenéző a másikkal akkor nem tudom miért lehet ez lehet csak azon keveseket fogtad ki ahol ez ennyit a nagydolog

2021. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Keress más barátokat. Egyébként, máskor mond azt hogy nem értesz hozzá és különösképpen nem is érdekel a téma. Ha valakinek ez nem tetszik, az legyen az ő problémája.
2021. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan vagyok mint te. Amíg az ember jó, és magához képest törekszik a jobbra, nyitottságra, változásra, nem számít, hogx akruálisan hol tartanak. Én is csak egy ember vagyok még, nem?
2021. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
rám még senki se akadt ki (irl) amiért nem hiszek a horoszkópban
2021. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem veled van a gond, hanem azokkal, akik ezen felkapják a vizet.

Én asztrológusnak tanulok, de nem zavar, ha más nem hisz benne. Sőt szerintem fontos, hogy legyenek szkeptikusok és olyanok, akik kritikusan állnak hozzá, mert az segít az asztrológusoknak is józannak maradni. Ha mindenki hinne benne, nagyon fura lenne a világ szerintem.

2021. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg máshogy. Pl. Annyira nem érdeklődsz ebbe az irányba. Vagy. Nem nagyon fogott meg ez a horoszkópos dolog.
2021. márc. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Engem csak bensőséges kapcsolatoknál zavarna annyira, hogy nem lenne belőle hosszan tartó kapcsolat, mert így is nulla emberrel tudom megosztani a felfedezéseimet. Nem hiányzik egy illúzió is mellé. Lelombozó és kiábrándító lenne, ha úgy lenne valakim, hogy közben az általam leginkább kutatott területről szerzett ismereteimet, azaz számomra fontos dolgokat meg kéne tartanom magamnak, mert őt nem érdekli, vagy hülyének nézne miatta.


Érthetőbben megfogalmazva: Semmibe veszed az adott ember több éves kutatását, a tapasztalatait, meglátásait, ha azt állítod, hogy amit lát, érez, hall, érzékel, az nem létezik.

Egyszerűen hülyének nézed, kétségbe vonod a saját tapasztalatait.

Pont olyan, mintha valaki elmesélné neked egy régi emlékét, te pedig azt mondanád, hogy nem úgy történt...

A kommunikációtok örökre el lett vágva, mivel ez azt jelenti, hogy neki soha többé nem lesz mit mondania neked, mert te jobban tudod.

Ki akar olyan emberrel bármit is kezdeni, akivel nem lehet kommunikálni? Nyilván senki.

2021. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 te a qanon hívők buksiját is simogatod?

"Semmibe veszed az adott ember több éves kutatását, a tapasztalatait, meglátásait, ha azt állítod, hogy amit lát, érez, hall, érzékel, az nem létezik."

dehát ha egyszer ez az igazság...

2021. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Azert, mert az asztrologia egy idoszamitason alapulo szimbolikai rendszer. Nem hiszed el, hogy este lemegy a Nap es sotet lesz? Vagy az evszakok valtozasait sem hiszed el?
2021. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Te milyen jegy vagy?


Egyébként az én környezetemben meg fordítva van,alig hisz valaki az asztrológiában,engem ez nem zavar,pedig evvel foglalkozom.

2021. márc. 8. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!