Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a horoszkópom?

Mi a horoszkópom?

Figyelt kérdés

Május 21-én születtem, és folyton eltérő választ látok az interneten.

Valamelyik szerint bika, másik szerint pedig ikrek vagyok.


Valaki, kérem.

Aki ebben jártas, mondja meg kérem, hogy melyik vagyok?



Ui.: Horoszkópra feltételesen nem adok, de az ikrek jellemzői kivétel nélkül kb igazak rám.



2021. márc. 3. 17:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Ikrek.
2021. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Mi a napjegyed, ez a kérdés. A születés pontos helyének és idejének ismeretében ezt beírod egy ingyenes online horoszkópkészítő oldalon és ott meg is tudhatod. Slusszpoén: ha a bolygó a jegy utolsó fokán áll, akkor a két jegy hatásai, tulajdonságai keverednek.
2021. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kell az év-nap-óra-perc is, mert van, hogy a nap már éjfél előtt átlép a következő jegybe és olyan is van, hogy éjfél után is még az előző jegyben van. Nem az éjfél a vízválasztó, hanem ez változó.
2021. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ srácok, szét lettetek szívezve. 🥰❤️
2021. márc. 4. 00:31
 5/5 anonim ***** válasza:

"a nap már éjfél előtt átlép a következő jegybe és olyan is van, hogy éjfél után is még az előző jegyben van"



Meg olyan is, hogy szokoevben egy nappal elobb atlep 🤭😂



36F incel

2021. márc. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!