Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ezek alapján milyen személyisé...

Ezek alapján milyen személyiség vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy nem is tudom hogy ebből mit lehet leszűrni.

Nap Oroszlán

Aszcendens Ikrek

Hold Bika

Merkúr Oroszlán

Vénusz Oroszlán

Mars Szűz

Jupiter Skorpió

Szaturnusz Oroszlán

Uránusz Halak

Neptunusz Vízöntő

Plútó Nyilas



2021. márc. 6. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Olyan vegyes leves....
2021. márc. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Még szűz vagy. Merkúr tud segíteni hogy a Vénusz részed a Bika által szaturnuszba billenjen.
2021. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel minden jegynek és bolygónak egyéni a megélése, csak te tudhatod erre a választ. Egy adott bolygót vagy jegyet használhatsz erőforrásként vagy problémaforrásként is. Az, hogy te hogyan használod, nem látszik a születési horoszkópból.

Egy asztrológiai elemzést minden esetben megelőzi egy beszélgetés az adott kliens szubjektív megéléséről.

2021. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Mivel a Bika Hold mindent üt,remélhetőleg hanyatló házban áll.


Sőt mivel nálad keresztkvadrát van a Vízöntő Neptunusszal,hát nem tudom tudni kéne a születési óra,percet is nagyjából.


Mindenestre romboló egy fényszög főként,hogy fix jegyekben áll.

2021. márc. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!